Tričko pro lidi narozené v lednu 

Leden je podle gregoriánského kalendáře, který v současnosti používáme, prvním měsícem v roce. Má 31 dní a jeho název vychází ze slova led – ledový. Leden byl dříve ve východních zemích také označován jako měsíc vlka. Leden patří do skupiny zimních měsíců a bývá spolu s únorem jedním z nejstudenějších v roce. V našich zeměpisných šířkách ve většině času pokrývá zem sníh a led. Ve většině případů se teploty pohybují pod nulou nebo kolem bodu mrazu a je to tedy čas, který trávíme spíše uvnitř než
Počet produktů: 19
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek

Zimní měsíce milují lyžaři

Ano, je to tak. V zimních měsících se nemusíme schovávat jen doma u kamen a u teplého čaje, ale také někam vyrazit. Spoustu lidí v zimě odjíždí na hory, protože jsou milovníky lyžování a snowboardingu. A i v našem podnebí jsou velmi dobré podmínky pro zimní sporty, třeba na horách. A když už ne u nás, tak určitě u našich sousedů v Rakousku nebo na Slovensku.

Lidé narození v lednu

Pokud máte nějakého kamaráda nebo známého, který se narodil v lednu, možná přemýšlíte, jaký byste mu mohli věnovat dárek. V lednu jsou narozeni podle astrologických znamení Kozorozi nebo Vodnáři, říká se ale, že i pouhý měsíc narození dokáže ovlivnit charakteristiku lidí, kteří se v něm narodili. Lidé narození v lednu jsou prý rozenými vůdci, občas ale neumí vyslechnout druhé. Mají vysoce vyvinutý smysl pro pracovní morálku, často bývají svéhlaví a tvrdohlaví.

Dárky pro lednové

Těžko říci, zda je uvedená charakteristika pravdivá, nic to ale nemění na faktu, že i svým lednovým kamarádům zřejmě chcete dát dárek, který je potěší. Dárky jsou často diskutovaným tématem, jelikož někdy si skutečně nevíme rady. Možný tipem na dárek jsou oslavencovy koníčky nebo záliby – máte možnost vybrat něco, co se týká jeho volnočasových aktivit. V tomto případě je ale přímo nutností dobře oslavence znát a vědět, jakou věc či nezbytnost ještě nemá, a která ho potěší.

V současné době jsou velmi oblíbené zážitkové dárky, vybírat můžete z nepřeberného množství různých zážitků. Ať už se jedná o adrenalinové, relaxační, gurmánské nebo pobytové balíčky, jistě vyberete pro každého něco. I zde ale platí pravidlo, že musíte daného člověka velmi dobře znát, abyste ho nakonec nemile nepřekvapili třeba tandemovým seskokem.

Pokud byste rádi obdarovali oslavence opravdu originálním dárkem, vězte, že u nás jste správně :) V našem online shopu nabízíme úžasná vtipná trička s potiskem! Stylová trička s potiskem jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy o velmi trvanlivé kousky. A navíc můžete vybírat z velkého množství témat, stylů, vtipných nápis a obrázků, ať už se jedná o záliby, koníčky, povolání, nebo třeba právě zmínku o měsíci narození, tedy lednu. Skladem máme varianty triček pro ženy i muže, vyberete tedy jistě pro každého. A pokud byste přeci jen nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru!

Zobrazit