Tričko pro narozené v únoru 

Únor je podle gregoriánského kalendáře, který v současnosti používáme, druhým měsícem v roce. Má proměnlivý počet dní – 28, v přestupný rok pak dnů 29. Český název únor si jazykovědci vysvětlují tak, že se v tomto měsíci pří tání ledů ponořují kry na řekách – únor, tedy nořiti se. Únor patří do skupiny zimních měsíců a bývá ještě velmi studený. V našich zeměpisných šířkách existuje mnoho pranostik a pověr, které s únorem souvisejí. Zem ještě pokrývá většinou sníh a počasí je nadále mrazivé, dny
Počet produktů: 18
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek

Zimní měsíce jako čas zpomalení

Ano, je to tak. V zimních měsících se přirozeně náš biorytmus zpomaluje, spolu s tím, jak se zkracuje den a prodlužuje noc. Většinou máme méně energie a rádi bychom si zalezli někam do teploučka pod deku. Bohužel, v tomto směru je moderní doba neústupná, a my i přes všechny přírodní zákony musíme fungovat jako obvykle, byť i bez světla a dostatku energie.

Lidé narození v únoru

Pokud máte nějakého přítele nebo příbuzného, který se narodil v únoru, možná přemýšlíte, jaký byste mu mohli věnovat dárek. V únoru jsou narozeni podle astrologických znamení Vodnáři nebo Ryby, říká se ale, že měsíc narození dokáže ovlivnit charakter lidí, kteří se v něm narodili. Lidé narození v únoru jsou prý velmi loajální, čestní a laskaví. Milují intelektuální rozhovory a nesnášejí povrchnost. Jsou také prý velmi tvůrčí. Pokud to platí i u vašeho oslavence, můžete se právě na tuto stránku osobnosti zaměřit.

Dárky pro únorové

Těžko říci, zda je pravdivá charakteristika dle měsíce narození, nic to ale nemění na tom, že i svým únorovým kamarádům zřejmě chcete dát dárek, který je potěší. Dárky jsou často diskutovaným tématem, jelikož někdy si skutečně nevíme rady. Možný tipem na dárek jsou oslavencovy volnočasové aktivity nebo sport – máte možnost vybrat něco, co se týká jeho koníčků. V tomto případě je ale přímo nutností dobře oslavence znát a vědět, jakou věc či nezbytnost ještě nemá, a která ho potěší. Těžko se může radovat z desátého hrnečku s motivem koček, nemyslíte? :)

Pokud bychom chtěli dárky vztáhnout k únoru jako měsíci, kdy ještě v uvozovkách řečeno „spíme zimním spánkem“, doporučili bychom pohodlný polštářek s potiskem a stylový hrneček na kávu nebo čaj. Polštářky jsou vyráběny z kvalitního a měkoučkého materiálu, chvilky odpočinku se tak stanou ještě oblíbenějšími :) a pokud jde o hrnky, ať už si jej oslavenec nechá pro svou ranní kávu či si jej odnese do práce, určitě si na vás vždycky u svého oblíbeného šálku vzpomene s úsměvem.

Pokud byste rádi obdarovali oslavence opravdu originálním dárkem, vězte, že u nás jste správně :) V našem online shopu nabízíme úžasná vtipná trička s potiskemStylová trička s potiskem jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy o velmi trvanlivé kousky. A navíc můžete vybírat z velkého množství témat, stylů, vtipných nápis a obrázků, ať už se jedná o záliby, koníčky, povolání, nebo třeba právě zmínku o měsíci narození, tedy únoru. Skladem máme varianty triček pro ženy i muže, vyberete tedy jistě pro každého. A pokud byste přeci jen nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru!

Zobrazit