Tričko pro narozené v březnu 

Březen je podle gregoriánského kalendáře, který v současnosti používáme, třetím měsícem v roce. Březen patří již mezi jarní měsíce a má 31 dní. Český název březen pochází od rašení bříz a začátku březosti zvířat. Březen už je jasným poslem jara, dny jsou delší a celá příroda se začíná probouzet. Pravdou je, že některé roky pokrývá zem ještě sníh a občas si zimní bundu ještě musíme nechat, ale teploty už nebývají tak mrazivé a zahrádkáři netrpělivě vyhlížejí první oteplení, aby mohli začít přípra
Počet produktů: 18
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 18 z 18 položek

Jarní příroda se probouzí

Ano, je to tak. Jaro už nám ťuká na dveře, a i když se zima ještě často tak úplně svojí vlády nechce vzdát, slunce má čím dál větší sílu a také světlo už je mnohem déle. S nedočkavostí pak vyhlížíme první jarní dny, kdy odhodíme šály a čepice a ze skříní vytáhneme jarní kabáty.

Lidé narození v březnu

Pokud máte kamaráda nebo někoho z rodiny, který se narodil v březnu, možná přemýšlíte, jaký byste mu mohli věnovat dárek. V březnu jsou narozeni podle astrologických znamení Ryby a Berani, říká se také, že měsíc narození ovlivňuje některé vlastnosti lidí, kteří se v něm narodili. Lidé narození v březnu mají prý dobrou představivost a velký smysl pro uměleckou tvorbu, rádi se baví s ostatními lidmi, ale nejlépe se cítí v tichém prostředí, hlučné velké party nevyhledávají. Co myslíte, sedí tento popis i na vaše „březňátko“?

Dárky pro březnové

Ať už je charakteristika lidí podle měsíce narození pravdivá nebo ne, nic to nemění na faktu, že i svým březnovým známým zřejmě chcete dát dárek, který je potěší. Dárky jsou často diskutovaným tématem, jelikož někdy si skutečně nevíme rady. Možný tipem na dárek jsou jejich záliby nebo sport – máte možnost vybrat něco, co se týká jeho koníčků. V tomto případě je ale přímo nutností dobře oslavence znát a vědět, jakou věc nebo doplněk ještě nemá, a která ho potěší. Není dobrým nápadem dávat doplňky do kuchyně někomu, kdo vaření nesnáší :)

Pokud bychom chtěli dárky vztáhnout k březnu jako měsíci, kdy ještě opravdu nebývají příliš teplé dny, doporučili bychom vám určitě pohodlnou a stylovou mikinu s kapucí. Mikina s vtipným potiskem potěší každého oslavence, navíc je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu a krásně vás zahřeje, když si ještě počasí dělá, co chce. Ne nadarmo totiž jedna pranostika říká – březen, za kamna vlezem. Pokud nemáte kamna, je mikina se stylovým potiskem skvělým řešením :)

Pokud byste rádi obdarovali oslavence opravdu originálním dárkem, vězte, že u nás jste správně :) V našem online shopu nabízíme úžasná vtipná trička s potiskemStylová trička s potiskem jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy o velmi trvanlivé kousky. A navíc můžete vybírat z velkého množství témat, stylů, vtipných nápis a obrázků, ať už se jedná o záliby, koníčky, povolání, nebo třeba právě zmínku o měsíci narození, tedy březnu. Skladem máme varianty triček pro ženy i muže, vyberete tedy jistě pro každého. A pokud byste přeci jen nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru!

Zobrazit