Trička pro narozené v dubnu 

Duben je podle gregoriánského kalendáře, který v současnosti používáme, čtvrtým měsícem v roce. Duben je již jarním měsícem a má 30 dní. Název duben v češtině vznikl od slova dub, tedy názvu stromu. Duben je také známý svým nestálým a proměnlivým počasím – úsloví aprílové počasí se pak používá i v přeneseném slova smyslu pro počasí v jiné části roku, a dokonce i pro nálady lidí. První dubnový den se nazývá apríl a dokonce už v šestnáctém století se pro tento den ustálily nejrůznější žertíky a vt
Počet produktů: 26
Zobrazeno 1 – 26 z 26 položek
Zobrazeno 1 – 26 z 26 položek

Jaro v plném rozpuku

Jaro je tady v plné síle. Alespoň v našich zeměpisných podmínkách. Všechny stromy pučí, květiny začínají ukazovat sovu krásu ve velkém a rodí se první mláďata. Teploty stoupají už mnohem výše a zimní kabáty jsou dávno zapomenuty. Psychiatři ale označují duben pro depresivní lidi jako měsíc sebevrahů – kvůli delšímu nástupu hormonu štěstí mají v jarní přírodě ještě horší pocit, než při špatném počasí.

Lidé narození v dubnu

Pokud máte přítele, přítelkyni nebo nějakého příbuzného, který se narodil v dubnu, asi přemýšlíte, jaký byste mu mohli věnovat dárek. V dubnu jsou narozeni podle astrologických znamení Berani a Býci, je také známo, že měsíc narození ovlivňuje některé vlastnosti lidí, kteří se v něm narodili. Lidé narození v dubnu mají prý velmi dobré vůdcovské schopnosti, na druhou stranu nesnášejí, pokud jim někdo v něčem radí. Bývají hluční, nemají problém říci, co jim vadí a co si přesně myslí. Někdy dokonce rychleji jednají, než myslí. Co myslíte, je tato charakteristika pravdivá?

Dárky pro dubnové

Je vlastně jedno, zda dubnoví lidé mají takový charakter, jak jsme uváděli výše (jsou to vždy jen domněnky), nic to nemění na faktu, že i svým dubnovým přátelům zřejmě chcete dát dárek, který je potěší. Dárky jsou často diskutovaným tématem, jelikož někdy si skutečně nevíme rady. Možný tipem na dárek jsou jejich koníčky nebo záliby – máte možnost vybrat něco, co se týká jejich volného času. V tomto případě je ale přímo nutností dobře oslavence znát a vědět, jakou věc nebo doplněk ještě nemá, a která ho potěší. Rozmýšlejte dobře, není nic horšího než plná skříň nevhodných dárků.

Pokud bychom chtěli dárky vztáhnout k dubnu jako měsíci, možná by se vašemu oslavenci hodily stylové ponožky s vtipným potiskem. Buď jako doplněk ke sportu, pro pobyt venku nebo i pro běžné nošení. Ponožky jsou dennodenní součástí našeho outfitu. Pokud se navíc jedná o stylový a pohodlný kousek, o to raději je bude oslavenec nosit :)

Pokud byste rádi obdarovali kamaráda opravdu originálním dárkem, vězte, že tady jste správně :) V našem online shopu nabízíme úžasná vtipná trička s potiskemStylová trička s potiskem jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy o velmi trvanlivé kousky. A navíc můžete vybírat z velkého množství témat, stylů, vtipných nápis a obrázků, ať už se jedná o záliby, koníčky, povolání, nebo třeba právě zmínku o měsíci narození, tedy dubnu. Skladem máme varianty triček pro ženy i muže, vyberete tedy jistě pro každého. A pokud byste přeci jen nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru!

Zobrazit