Tričko pro narozené v červnu 

Červen je podle gregoriánského kalendáře, který v současnosti používáme, šestým měsícem v roce. Červen už je letním měsícem a má 30 dní. Je velmi oblíbený u dětí, protože už z jeho názvu vyplývá, že začíná dozrávat první ovoce – jahody a třešně. Navíc se jedná o poslední měsíc školního roku a děti už začínají vyhlížet hlavní letní prázdniny.
Počet produktů: 29
Zobrazeno 1 – 29 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 29 z 29 položek

Léto se hlásí o svou vládu

Začíná velmi oblíbené roční období – léto. Dny jsou už velmi dlouhé a teplé večery lákají k posezení u vína a třeba i pro grilovačky. Zima už je dávno zapomenuta a řešíme letní dovolené, plavky a školní vysvědčení. Není snad nikoho, kdo by neměl rád krásné letní počasí!

Lidé narození v červnu

Pokud máte přítele, nebo někoho z příbuzenstva, který se narodil v červnu, jistě přemýšlíte, jaký byste mu měli dát dárek. V červnu jsou narozeni podle astrologických znamení Blíženci a Raci, také se říká, že měsíc narození ovlivňuje některé charakterové vlastnosti lidí, kteří se v něm narodili. Lidé narození v červnu jsou podle všeho velmi jemní a citliví, a navíc vnímaví vůči pocitům druhých. Červnoví zrozenci mají svůj vlastní vysněný svět a dokáží dalekosáhle plánovat budoucnost. Co myslíte, sedí to na někoho ve vašem okolí? :)

Dárky pro červnové oslavence

Ať už je popis červnových lidí pravdivý, nebo ne, nic to nemění tom, že i svým červnovým přátelům zřejmě chcete dát dárek, který je potěší. Dárky jsou často diskutovaným tématem, jelikož někdy si skutečně nevíme rady. Možný tipem na dárek jsou jejich volnočasové aktivity nebo sport – máte možnost vybrat něco, co se týká jejich zálib a koníčků. V tomto případě je ale přímo nutností dobře oslavence znát a vědět, jakou věc nebo doplněk ještě nemá, a která ho potěší. Rozmýšlejte proto velmi dobře!

Pokud bychom chtěli dárky vztáhnout k červnu jako měsíci, můžete se inspirovat třeba právě krásným počasím a grilovačkami! Pokud váš oslavenec rád pořádá grilování pro své kamarády a známé, určitě by se mu mohla hodit stylová zástěra s vtipným potiskem! Zástěry jsou vyráběny z vysoce kvalitního materiálu a vtipný potisk zaručí, že pobavíte nejen oslavence, ale i jeho okolí!

Pokud byste rádi obdarovali přítele či někoho z rodiny opravdu originálním dárkem, vězte, že tady jste správně :) V našem online shopu nabízíme úžasná vtipná trička s potiskem! Stylová trička s potiskem jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy o velmi trvanlivé kousky. A navíc můžete vybírat z velkého množství témat, stylů, vtipných nápisů a obrázků, ať už se jedná o záliby, koníčky, povolání, nebo třeba právě zmínku o měsíci narození, tedy červnu. Skladem máme varianty triček pro ženy i muže, vyberete tedy jistě pro každého. A pokud byste přeci jen nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru!

Zobrazit