Tričko pro narozené v červenci 

Červenec je podle gregoriánského kalendáře, který v současnosti používáme, sedmým měsícem v roce. Červenec je ryze letním měsícem a má 31 dní. Děti mají prázdniny, počasí bývá velmi horké a na zahrádkách sklízíme další a další plody ovoce a zeleniny. Novináři nazývají tohle období okurkovou sezonou, a to proto, že se prostě většinou skoro nic neděje – všichni jsou na dovolených, na prázdninách, a i díky horku se některé věci jednoduše odkládají. Název vypovídá, že je vlastně červenec pokračování
Počet produktů: 23
Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek
Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek

Léto v plném proudu!

Léto je tady! Horké dlouhé dny, teplé noci, sem tam nějaká bouřka, doba dovolených, posezení s přáteli u vína a pro děti především prázdninová dobrodružství a koupání. Červenec je pro děti tím nejoblíbenějším, protože prázdniny teprve začaly a do jejich konce je ještě poměrně daleko. Dny se sice pomaličku začínají zkracovat, ale ještě to téměř nepoznáme.

Lidé narození v červenci

Pokud máte kamaráda, přítele nebo přítelkyni, kteří se narodili v červenci, asi uvažujete, jaký byste mu nebo jí měli dát dárek. V červenci jsou narozeni podle astrologických znamení Raci a Lvi, také se říká, že měsíc narození ovlivňuje některé charakterové vlastnosti lidí, kteří se v něm narodili. Lidé narození v červenci jsou prý velmi spontánní a extrovertní, i když se mohou někdy uzavírat trochu do sebe. Léto jim dokonce dalo do vínku velké množství nevyčerpatelné energie.

Dárky pro červencové oslavence

Ať už je popis červencových lidí pravdivý, nebo ne, nic to nemění tom, že i svým červencovým přátelům zřejmě chcete dát dárek, který je potěší. Dárky jsou často diskutovaným tématem, jelikož někdy si skutečně nevíme rady. Možný tipem na dárek jsou jejich záliby nebo koníčky – máte možnost vybrat něco, co se týká jejich sportovních aktivit a volného času. V tomto případě je ale přímo nutností dobře oslavence znát a vědět, jakou věc nebo doplněk ještě nemá, a která ho potěší. Rozmýšlejte proto velmi dobře!

Pokud bychom chtěli dárky vztáhnout k červenci jako měsíci, možná by se vašemu oslavenci hodily plavky :) to je ale trochu ožehavé téma a kupovat svému známému plavky by mohlo být tak trochu faux pas. Raději bychom tedy doporučili zaměřit se na sice originální, ale trochu neutrálnější dárky :)

Pokud byste rádi obdarovali přítele či někoho z rodiny opravdu originálním dárkem, vězte, že tady jste správně :) V našem online shopu nabízíme úžasná vtipná trička s potiskem! Stylová trička s potiskem jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy o velmi trvanlivé kousky. A navíc můžete vybírat z velkého množství témat, stylů, vtipných nápisů a obrázků, ať už se jedná o záliby, koníčky, povolání, nebo třeba právě zmínku o měsíci narození, tedy červenci. Skladem máme varianty triček pro ženy i muže, vyberete tedy jistě pro každého. A pokud byste přeci jen nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru!

Zobrazit