Trička pro narozené v srpnu 

Srpen je podle gregoriánského kalendáře, který v současnosti používáme, osmým měsícem v roce. Srpen je ještě letním měsícem a má 31 dní. Děti ještě stále u nás užívají prázdniny, ale léto přeci jen už trochu ztrácí ze své síly. Noci bývají chladnější, dny se pomalinku, ale jistě zkracují a my se začínáme dívat vstříc novému školnímu roku. Český název srpen vychází pravděpodobně od slova srp, tedy nástroje, který se v raném zemědělství používal pro sklizeň obilí. V srpnu totiž obvykle vrcholily ž
Počet produktů: 28
Zobrazeno 1 – 28 z 28 položek
Zobrazeno 1 – 28 z 28 položek

Léto na svém sklonku

Ano, je tomu bohužel tak. Pro některé je srpen měsícem s nádechem melancholie, protože po něm následuje září, které už ej považováno za podzimní měsíc, tudíž se nezadržitelně blíží pochmurnější podzimní počasí. Noci už bývají opravdu studené, i když dny ještě často velmi horké. Nadále si užíváme dovolené, v druhé polovině měsíce už začínáme pomalu děti připravovat na nezbytnost školní docházky a sebe opět na všechny povinnosti s tím spojené :)

Lidé narození v srpnu

Pokud máte kamaráda, přítele nebo přítelkyni, kteří se narodili v srpnu, zřejmě uvažujete, jaký byste mu nebo jí měli dát dárek. V srpnu jsou narozeni podle astrologických znamení Lvi a Panny, také se říká, že měsíc narození zčásti ovlivňuje některé vlastnosti lidí, kteří se v něm narodili. Lidé narození v srpnu mají podle všeho velké srdce. Dokáží si stát za svým názorem, tudíž jsou občas velmi panovační a tvrdohlaví, bez čehož by se neobešli. Dokonce se těmto lidem má i dařit dobře v kariéře díky jejich analytickým schopnostem, stinnou stránkou je pak to, že nedokáží příliš dobře svoje city navenek vyjadřovat, mohou tedy působit tak trochu arogantně.

Dárky pro srpnové oslavence

Ať už je popis srpnových lidí pravdivý, nebo ne, nic to nemění tom, že i svým srpnovým přátelům zřejmě chcete dát dárek, který je potěší. Dárky jsou často diskutovaným tématem, jelikož někdy si skutečně nevíme rady. Možný tipem na dárek jsou jejich záliby nebo koníčky – máte možnost vybrat něco, co se týká jejich sportovních aktivit a volného času. V tomto případě je ale přímo nutností dobře oslavence znát a vědět, jakou věc nebo doplněk ještě nemá, a která ho potěší.

Pokud bychom chtěli dárky vztáhnout k srpnu jako měsíci, možná by se hodilo něco přímo pro oslavu. Letní zrozenci mají tu velkou výhodu, že mohou svoje oslavy pořádat na zahradě pod širým nebem, zkuste tedy vymyslet třeba nějaké doplňky pro tuto oslavu! Solární lampionky, originální prostírání, stylová pochoutka nebo výborné víno pro celou oslavu… Fantazii se meze nekladou!

Pokud byste rádi obdarovali přítele či někoho z rodiny opravdu originálním dárkem, vězte, že tady jste správně :) V našem online shopu nabízíme úžasná vtipná trička s potiskem! Stylová trička s potiskem jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy o velmi trvanlivé kousky. A navíc můžete vybírat z velkého množství témat, stylů, vtipných nápisů a obrázků, ať už se jedná o záliby, koníčky, povolání, nebo třeba právě zmínku o měsíci narození, tedy srpnu. Skladem máme varianty triček pro ženy i muže, vyberete tedy jistě pro každého. A pokud byste přeci jen nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru!

Zobrazit