Tričko pro narozené v září 

Září je podle gregoriánského kalendáře, který v současnosti používáme, devátým měsícem v roce. Září už je podzimním měsícem a má 30 dní. Kolem 23. září nastává na naší severní polokouli podzimní rovnodennost a tento den je považován za první podzimní den. V září dozrává spousta plodin, a kromě brambor například probíhá i vinobraní – s tím jsou spojené nejrůznější slavnosti. Stejně tak potom se svátkem sv. Václava, kterým je tradičně patronem české země.
Počet produktů: 19
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek

Babí léto a začínající podzim

Září nás často dokáže překvapit ještě svými krásnými dny, které se podobají létu, i když slunce už nemá takovou sílu. Takovým dnům se pak u nás říká babí léto. Noci jsou chladné, výjimkou nejsou ranní přízemní mrazíky a horká odpoledne. Dětem už začala školní docházka a sklizně probíhají ve velkém.

Lidé narození v září

Pokud máte přítele, přítelkyni nebo někoho z příbuzenstva, kteří se narodili v září, pak asi uvažujete, jaký byste mu nebo jí měli dát dárek. V září jsou narozeni podle astrologických znamení Panny a Váhy, je ovšem známo, že měsíc narození zčásti ovlivňuje některé vlastnosti lidí, kteří se v něm narodili. Lidé narození v září jsou podle všech ukazatelů velcí perfekcionisté a idealisté – často s velmi mylnými představami o ostatních lidech. Mohou působit nepřístupně až arogantně, ale ve skutečnosti mají velmi laskavé srdce a rádi pomůžou tomu, kdo to potřebuje.

Dárky pro zářijové oslavence

Ať už je popis zářijových lidí pravdivý, nebo ne, nic to nemění na faktu, že i svým zářijovým známým asi chcete vymyslet dárek, který je potěší. Dárky jsou často diskutovaným tématem, jelikož někdy si skutečně nevíme rady. Možný tipem na dárek jsou jejich záliby nebo koníčky – máte možnost vybrat něco, co se týká jejich sportovních aktivit a volného času. V tomto případě je ale přímo nutností dobře oslavence znát a vědět, jakou věc nebo doplněk ještě nemá, a která ho potěší.

Pokud bychom chtěli dárky vztáhnout k září jako měsíci, možná bychom přemýšleli o nějakém výletu do vinařské oblasti. V této době probíhá v našich končinách ve vinařských oblastech vinobraní, které je spojeno s mnohými oslavami, a jedná se o velmi pěkný kulturní zážitek. Jde ale samozřejmě o to, zda je oslavenec milovníkem vína, nebo zda upřednostňuje dobře vychlazené pivečko. Toho bychom pak raději poslali na sklizeň chmelu :)

Pokud byste rádi obdarovali přítele či někoho z rodiny opravdu originálním dárkem, vězte, že u nás jste správně :) V našem online shopu nabízíme úžasná vtipná trička s potiskem! Stylová trička s potiskem jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy o velmi trvanlivé kousky. A navíc můžete vybírat z velkého množství témat, stylů, vtipných nápisů a obrázků, ať už se jedná o záliby, koníčky, povolání, nebo třeba právě zmínku o měsíci narození, tedy září. Skladem máme varianty triček pro ženy i muže, vyberete tedy jistě pro každého. A pokud byste přeci jen nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru!

Zobrazit