Tričko pro narozené v říjnu 

Říjen je podle gregoriánského kalendáře, který v současnosti používáme, desátým měsícem v roce. Říjen je podzimním měsícem a má 31 dní. Jeho název je odvozen od jelení říje, a je tomu opravdu tak. Od září začíná v našich zemích lovecká sezona a jelení říje v závislosti na počasí vrcholí kolem období sv. Václava, tj. 28. září, nebo první týden v říjnu. Ve střední Evropě se dokončuje sklizeň, a v Čechách probíhá tradičně posvícení, na některých místech ještě i poutě.
Počet produktů: 21
Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek

Podzimní dny

Říjnové dny jsou mnohdy ještě slunečné, ale slunce už nemá takovou sílu, jakou nám ukazovalo třeba v září. Dny se mílovými kroky zkracují a noci už bývají opravdu chladné. Plavky ukládáme hluboko do skříně a těšíme se na další sezonu (kromě těch, kteří letí ještě do teplých krajin na poslední chvíli nachytat nějaké sluneční paprsky).

Lidé narození v říjnu

Pokud máte kamaráda, nebo třeba nějakého známého, kteří se narodili v říjnu, pak asi přemýšlíte, jaký byste mu mohli dát dárek. V říjnu jsou narozeni podle astrologických znamení Váhy a Štíři, je také známo, že měsíc narození podle některých lidí může ovlivnit vlastnosti těch, kteří se v něm narodili. Lidé narození v říjnu touží po stabilitě a rovnováze ve všech svých aspektech života a jsou to veskrze pozitivní osobnosti. Jsou velmi okouzlující a komunikativní, a také lidé velkých gest – rádi oslňují a svoje přátele podle svých slov milují na věky věků. Tak co myslíte, je to i případ vašeho říjnového kamaráda? :)

Dárky pro říjnové oslavence

Ať už je popis charakteru říjnových lidí pravdivý, nebo ne, nic to nemění na tom, že i svým říjnovým přátelům chcete jistě vymyslet dárek, který je potěší. Dárky jsou často diskutovaným tématem, jelikož někdy si skutečně nevíme rady. Možný tipem na dárek jsou jejich koníčky nebo volnočasové aktivity – máte možnost vybrat něco, co se týká jejich volného času, třeba sportu. V tomto případě je ale přímo nutností dobře oslavence znát a vědět, jakou věc nebo doplněk ještě nemá, a která ho potěší.

Pokud bychom chtěli dárky vztáhnout k říjnu jako měsíci, možná by se vašemu kamarádovi do chladnějších dnů hodila teplá a pohodlná mikina s potiskem. Některé dny už bývají opravdu ryze podzimní, chladné a deštivé, a právě mikina od nás by jej mohla nádherně zahřát! Vtipný potisk navíc povýší tuhle mikinu na opravdu originální dárek!

Pokud byste rádi obdarovali přítele či někoho z rodiny opravdu originálním dárkem, vězte, že u nás jste správně :) V našem online shopu nabízíme úžasná vtipná trička s potiskem! Stylová trička s potiskem jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy o velmi trvanlivé kousky. A navíc můžete vybírat z velkého množství témat, stylů, vtipných nápisů a obrázků, ať už se jedná o záliby, koníčky, povolání, nebo třeba právě zmínku o měsíci narození, tedy říjnu. Skladem máme varianty triček pro ženy i muže, vyberete tedy jistě pro každého. A pokud byste přeci jen nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru!

Zobrazit