Tričko pro narozené v listopadu 

Listopad je podle gregoriánského kalendáře, který v současnosti používáme, jedenáctým, tedy předposledním měsícem v roce. Listopad je podzimním měsícem a má 30 dní. Název, jak vyplývá, pochází v češtině od padání listí, které je pro naše podnební podmínky typické. Listopad už bývá opravdu studeným měsícem, často deštivým, a není výjimkou, když napadne první sníh.
Počet produktů: 23
Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek
Zobrazeno 1 – 23 z 23 položek

Podzim v plné síle

Listopadové dny už jsou opravdu velmi studené a často pošmourné. Často prší, listy opadávají ze stromů, a vítr je honí po ulicích. Není výjimkou, že v listopadu napadne první sníh a objevují se mrazíky. Na svátek svatého Martina je nám ale také tradičně představeno mladé víno z letošní sklizně. A podle církevního kalendáře na konci listopadu nebo začátkem prosince začíná advent

Lidé narození v listopadu

Pokud máte kamaráda, nebo třeba nějakého příbuzného, kteří se narodili v listopadu, pak asi přemýšlíte, jaký byste mu mohli dát dárek. V listopadu jsou narozeni podle astrologických znamení Štíři a Střelci, je také známo, že měsíc narození podle některých úvah může ovlivnit vlastnosti těch, kteří se v něm narodili. Lidé narození v listopadu bývají velmi uzavření a nemají rádi, pokud jim někdo radí, jak a co mají dělat. Mají sklon razit si svou vlastní cestu životem, bývají svéhlaví a velmi cílevědomí, nedovolí, aby je cokoli v jejich cestě životem zastavilo.

Dárky pro listopadové oslavence

Ať už je popis vlastností listopadových lidí pravdivý, nebo ne, nic to nemění na tom, že i svým listopadovým přátelům chcete jistě vymyslet dárek, který je potěší. Dárky jsou často diskutovaným tématem, jelikož někdy si skutečně nevíme rady. Možný tipem na dárek jsou jejich koníčky nebo volnočasové aktivity – máte možnost vybrat něco, co se týká jejich volného času, třeba sportu. V tomto případě je ale přímo nutností dobře oslavence znát a vědět, jakou věc nebo doplněk ještě nemá, a která ho potěší.

Pokud bychom chtěli dárky vztáhnout k listopadu jako měsíci, možná by jej potěšilo něco, co se bude hodit pro oslavu. Lidé narození v listopadu, mají bohužel tu smůlu, že nemohou své narozeniny slavit na zahradní party jako třeba lidé srpnoví, ale to nic nemění na tom, že oslava to může být naprosto velkolepá! Zkuste oslavenci uspořádat tajnou oslavu v nějakém neobvyklém prostředí a pozvěte všechny jeho kamarády, které by rád na oslavě viděl! Takové překvapení opravdu bude stát za to!

Pokud byste rádi obdarovali přítele či někoho z rodiny opravdu originálním dárkem, vězte, že u nás jste správně :) V našem online shopu nabízíme úžasná vtipná trička s potiskem! Stylová trička s potiskem jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy o velmi trvanlivé kousky. A navíc můžete vybírat z velkého množství témat, stylů, vtipných nápisů a obrázků, ať už se jedná o záliby, koníčky, povolání, nebo třeba právě zmínku o měsíci narození, tedy listopadu. Skladem máme varianty triček pro ženy i muže, vyberete tedy jistě pro každého. A pokud byste přeci jen nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru!

Zobrazit