Tričko pro narozené v prosinci 

Prosinec je podle gregoriánského kalendáře, který v současnosti používáme, dvanáctým, tedy posledním měsícem v kalendářním roce. Prosinec je prvním zimním měsícem a měsícem velmi oblíbeným, protože začíná advent. Název prosinec není vůbec jednoznačný, může pocházet od slova prosit – což je spojeno s vánočním koledováním, nebo také od slova prosiněti – což znamená probleskovat. Je to známkou toho, že dny bývají nejkratší a jen někdy prosvitne slunko a světlo do našich dnů.
Počet produktů: 25
Zobrazeno 1 – 25 z 25 položek
Zobrazeno 1 – 25 z 25 položek

Nastává zima a čas zklidnění

Poslední dobou v prosinci často sníh nebývá, pokud ale napadne, má radost nejen příroda, ale i děti. Advent se sněhem je totiž mnohem pohádkovější, než bez něj. Prosinec se nese ve znamení čekání na Vánoce, děti oslavují Mikuláše a dodržují se nejrůznější zvyky a tradice. Hospodyně mají spoustu práce s přípravou svátků a všech možných dobrot, v domech se smýčí a gruntuje. Dny jsou velmi krátké, kolem 21. prosince nastává zimní slunovrat – nejkratší den a nejdelší noc v roce.

Lidé narození v prosinci

Pokud máte kamaráda, nebo přítele či přítelkyni, kteří se narodili v prosinci, pak asi přemýšlíte, jaký byste mu nebo jí mohli vymyslet dárek. V prosinci jsou narozeni podle astrologických znamení Střelci a Kozorozi, je také známo, že měsíc narození podle některých lidí může ovlivnit vlastnosti těch, kteří se v něm narodili. Lidé narození v prosinci bývají svižní a zábavní, chvíli neposedí na jednom místě. Dalo by se říct až dokonce neposední a volnomyšlenkářští. Prosincoví zrozenci jsou velmi štědří, mohou ale také trpět určitou mírou pýchy, která jim život poněkud ztrpčuje.

Dárky pro prosincové zrozence

Ať už je popis vlastností prosincových lidí pravdivý, nebo ne, nic to nemění na tom, že i svým prosincovým kamarádům chcete jistě vymyslet dárek, který je potěší. Dárky jsou často diskutovaným tématem, jelikož někdy si skutečně nevíme rady. Možný tipem na dárek jsou jejich záliby nebo volnočasové aktivity – máte možnost vybrat něco, co se týká jejich koníčků nebo třeba sportu. V tomto případě je ale přímo nutností dobře oslavence znát a vědět, jakou věc nebo doplněk ještě nemá, a která ho potěší.

Pokud bychom chtěli dárky vztáhnout k prosinci jako měsíci, možná byste mohli přemýšlet o dárku z oblasti zimní výbavy. Huňatá čepice, teplé rukavice nebo stylová šála se hodí každému. A co teprve stylové ponožky s potiskem! Vyrábíme vysoce kvalitní ponožky s vtipným potiskem, které se hodí naprosto každému a navíc oslavence pobaví :)

Pokud byste rádi obdarovali přítele či někoho z rodiny opravdu originálním dárkem, vězte, že u nás jste správně :) V našem online shopu nabízíme úžasná vtipná trička s potiskem! Stylová trička s potiskem jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku, jedná se tedy o velmi trvanlivé kousky. A navíc můžete vybírat z velkého množství témat, stylů, vtipných nápisů a obrázků, ať už se jedná o záliby, koníčky, povolání, nebo třeba právě zmínku o měsíci narození, tedy prosinci. Skladem máme varianty triček pro ženy i muže, vyberete tedy jistě pro každého. A pokud byste přeci jen nenašli to pravé, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na míru!

Zobrazit