Dárek pro kurýra a pošťáka 

Poštovní doručovatel, to je řemeslo pekelně staré. Už v pradávných dobách si lidé posílali po poslíčcích dopisy, vzkazy i nejrůznější věci. Od té doby, pravda, se tahle služba zmodernizovala, ale podstata zůstává stejná. Jde vždycky o to, aby se daná listina, dopis nebo věc dostaly na místo určení co nejrychleji a samozřejmě v pořádku.
Počet produktů: 12
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek

Historie československé pošty sahá hluboko až do doby první republiky, kdy navazovala na tradice předchozí a byla samozřejmě modernizována. Dnes už v Čechách známe nejen Českou poštu, ale i nejrůznější alternativní doručovatele hlavně pro přepravu zásilek, kteří vám doručí balíček leckdy i v ten samý den, přímo na adresu, nebo třeba na nějakou pobočku či výdejnu. Tyt služby jsou velmi žádané a denně se přepraví neuvěřitelné množství zásilek. Je to práce sice pěkná, ale dost často namáhavá, a to nejen fyzicky, ale i psychicky. Doručovatel, kurýr či pošťák, chcete-li, má velkou odpovědnost za balíčky a zásilky, které přebírá a doručuje. A to si zaslouží ocenění, nemyslíte?

Dárky pro kurýry a pošťáky

Třeba i vy patříte mezi ty, kteří mají ve svém okolí někoho známého nebo příbuzného, který pracuje právě jako kurýr nebo třeba na poště. A pak máte všechno z první ruky. I to, jak se kolikrát lidé chovají k těmto pracovníkům neslušně, ač si to nezaslouží. Právě naopak. Zaslouží si nějaký pěkný dárek, který by jim ukázal, jak je jejich práce důležitá. Ale jak na to?

Naprosto jednoduše. Zkuste si v klidu projít náš e-shop, nabízíme kvalitní a originální dárky, a to především s potiskem. A právě díky potisku jsme schopni vám vytvořit dárek právě pro pošťáka nebo kurýra, či jiné povolání. Vybírat můžete ze spousty designů triček s potiskem, teploučkých mikin s kapucí, nebo stylových hrnků s potiskem, které jsou jako dělané pro ranní kávu. Pokud byste váhali a žádný potisk vám nekápl do noty, neváhejte nás kontaktovat. Vytvoříme vám design klidně i podle vašeho návrhu!

Zobrazit