Tričko pro instalatéra  

Instalatéři a dárky, jde to vůbec dohromady? Ale no jasně, pojď na náš e-shop, společně určitě vybereme nějaký originální a stylový dárek, se kterým budete jedničkou!
Počet produktů: 10
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek

Řemeslo má zlaté dno a v dnešní době to platí ještě mnohem více. Každý druhý se chystá na vysokou školu a díky tomu máme spoustu ekonomů, historiků, manažerů a IT specialistů, ale vodovodní kohoutek neumí opravit nikdo a na nové rozvody elektřiny čekáme v nejlepším případě tři měsíce, a to jsme ještě rádi, že jsme někoho sehnali velmi rychle. Řemeslníků ubývá a tím více instalatérů. Ti stávající nevědí, kam dřív skočit. O co se vlastně instalatér stará? Všeobecně o rozvody, ať už vody, či energií, v češtině se ale slovo instalatér používá především v souvislosti s vodou, tedy ten, kdo provádí a udržuje trubkové rozvody vody a odpadu – tedy něco, bez čeho se naprosto neobejdeme, a co často při poruše vyžaduje velmi rychlý a znalecký zásah.

Rozmazlujme instalatéry!

Instalatéři musejí mít nejen znalosti o své profesi a selský rozum, ale také určitou manuální zručnost, pokud někomu chybí, nikdy dobrým řemeslníkem nebude. Jedná se o opravdu zodpovědnou práci, jako taková si zaslouží náš obdiv. Vždyť kdo z vás umí vyměnit rozvody vody, vyměnit těsnění, opravit odpady a tak dále? Na dobrého instalatéra zkrátka abyste si vzali lupu.

Jestli máte někoho takového ve svém okolí, vězte, že se jedná o skrytý poklad, a je třeba si ho hýčkat. Třeba nějakým pěkným dárkem, co vy na to? A nemusí se nutně jednat ani o narozeniny nebo svátek, zkuste mu dát dárek prostě jen tak! Na našem e-shopu nabízíme originální a stylové dárky dokonce i pro instalatéry. Ano, čtete správně! Stačí se podívat a vybrat třeba super stylové designové tričko s potiskem, nebo třeba pohodlnou mikinu s vtipným nápisem! Tyhle vtípky mají dobrou odezvu jak u obdarovaných, tak i u jejich okolí, takže mu pak mikinu s kapucí nebo tričko s potiskem dost často závidí. Buďte tentokrát originální a ukažte svému instalatérovi, že se bez něj a jeho práce prostě neobejdete!

Zobrazit