Babička 

Babičky máme spojené především s pohádkami, všichni si jistě vybavíme stařenku s košíkem bylin a hůlkou, která vlídným slovem a radou pomůže hlavnímu hrdinovi ke štěstí.
Počet produktů: 19
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek

Prototypy babiček

Dnešní babičky ale takovému obrazu vůbec neodpovídají. Samozřejmě ještě existuje spoustu babiček, které fungují ještě jaksi „postaru“ – hlídají vnoučata, pomáhají v domácnosti u svých dětí a to jak fyzicky, tak třeba i radou. Podle nejnovějších výzkumů ale i tenhle model pomalu skomírá a čím dál více prarodičů se začíná starat ...

Prototypy babiček

Dnešní babičky ale takovému obrazu vůbec neodpovídají. Samozřejmě ještě existuje spoustu babiček, které fungují ještě jaksi „postaru“ – hlídají vnoučata, pomáhají v domácnosti u svých dětí a to jak fyzicky, tak třeba i radou. Podle nejnovějších výzkumů ale i tenhle model pomalu skomírá a čím dál více prarodičů se začíná starat také sám o sebe – užívá si volného času, cestování a nových zážitků, na které prozatím neměli čas. Doposud totiž toho času zvlášť pro ženy tolik nebylo, a jakmile se ocitnou v důchodu, najednou se nemusí starat o své děti, nemusí chodit do práce a konečně se mohou začít věnovat samy sobě. Určitě to není nic proti vnoučatům ani proti vlastním dětem, ale jen jde o to, že nehodlají už skákat podle toho, jak jiní pískají a přiběhnout hned, jakmile jejich děti potřebují hlídání.

Kolik existuje babiček, tolik existuje typů. Některé babičky bývají přísné a kritické a není snadné jim vyhovět, jiné už jsou opravdu staré, se kterými sice děti nemohou příliš skotačit, zato má ale v zásobě spoustu příběhů. Mladé babičky jsou skvělé třeba pro vyjížďku na kole, ale zase často ještě chodí do práce, a proto nemají zas tolik času. Ať je to, jak chce, od každé se toho můžeme spoustu naučit a své babičky milujeme. Proto také uvažujeme, jaký dárek bychom mohli babičce vymyslet.

Dárky pro naše milované babičky

Ať už je vaše babička moderní žena cestovatelka, nebo jestli chodí do práce, dárek od vnoučete ji jistě vždycky potěší. A ani to nemusí být žádná velká věc, babičky často potěší úplná drobnost, která jim dá najevo, jak moc pro vás znamená. Co třeba krásný stylový hrnek s potiskem přesně pro vaši babičku? Mrkněte i na designová trička s potiskem, který cílí přesně na babičky! Jak jinak dát lépe vaší babičce najevo, jak moc ji máte rádi? Trička s potiskem jsou v současné době úžasnými originálními dárky, které nikdy nezklamou!

Babičky, to jsou naše sluníčka. Když se řekne babička, tradičně si představíme starší bělovlasou dámu s vlídným úsměvem a s mísou buchet v ruce. Ale jsou všechny dnešní babičky opravdu takové a je to „babičkovství“ opravdu o tomhle?

Moderní doba pro moderní babičky

Nebudeme si mazat med kolem pusy, moderní doba si žádá moderní babičky. Bohužel je trend v současné společnosti nastaven tak, že vše, co je staré, se jeví jako nepotřebné, a co se týče stáří a pokročilého věku, máme tendenci před tím zavírat oči a říkat si, že neexistuje. Všeobecně se vyznává kult mládí, i když je faktem, že velmi záleží na kulturním prostředí. Velmi odlišná je v tomto směru Amerika a Francie. Zatímco v Americe jsou vysloveně králi plastických operací, ve Francii dámy stárnou s grácií a šarmem. Žádné ženě neříkáme, že by si měla s důchodovým věkem uvázat na hlavu šátek a sednout si doma ke stolu, naopak, ženy by o sebe měly pečovat v každém věku, avšak přehnané pokusy o návrat mládí vyznívají spíš trochu směšně. Babičkou můžete být i se všemi vráskami, protože vnoučatům nejde o to, kolik těch nových vrásek od minule přibylo, ale spíš o to, jestli s nimi trávíte čas. A o to přeci jde, předat dětem naše zkušenosti, užít si, že už nejsme rodiče a nemáme tolik starostí s výchovou, s vnoučaty se čas od času potkáme, pobavíme a něco spolu zažijeme.

Dejte babičce najevo svou lásku!

Zážitky s babičkami, ty jsou takříkajíc k nezaplacení. A kdybyste je přeci jen chtěli nějak ocenit alespoň drobností, máte šanci díky originálním a stylovým dárkům z našeho e-shopu. Co třeba krásná látková eko taška s potiskem na její drobné nákupy? Nebo úžasná stylová kuchyňská zástěra pro ty babičky, pro něž je vaření jejich životní vášní? Má vaše babička ráda kávu? Tak jí pořiďte hrnek s potiskem pro babičky! Je jedno, jakou drobnost jí darujete, ale díky originálnímu potisku tenhle dárek povýšíte na něco, čím jí dáte stoprocentně najevo, jak moc vám na ní záleží!

Zobrazit