Babička 

Babičky máme spojené především s pohádkami, všichni si jistě vybavíme stařenku s košíkem bylin a hůlkou, která vlídným slovem a radou pomůže hlavnímu hrdinovi ke štěstí.
Počet produktů: 7
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Prototypy babiček

Dnešní babičky ale takovému obrazu vůbec neodpovídají. Samozřejmě ještě existuje spoustu babiček, které fungují ještě jaksi „postaru“ – hlídají vnoučata, pomáhají v domácnosti u svých dětí a to jak fyzicky, tak třeba i radou. Podle nejnovějších výzkumů ale i tenhle model pomalu skomírá a čím dál více prarodičů se začíná starat ...

Prototypy babiček

Dnešní babičky ale takovému obrazu vůbec neodpovídají. Samozřejmě ještě existuje spoustu babiček, které fungují ještě jaksi „postaru“ – hlídají vnoučata, pomáhají v domácnosti u svých dětí a to jak fyzicky, tak třeba i radou. Podle nejnovějších výzkumů ale i tenhle model pomalu skomírá a čím dál více prarodičů se začíná starat také sám o sebe – užívá si volného času, cestování a nových zážitků, na které prozatím neměli čas. Doposud totiž toho času zvlášť pro ženy tolik nebylo, a jakmile se ocitnou v důchodu, najednou se nemusí starat o své děti, nemusí chodit do práce a konečně se mohou začít věnovat samy sobě. Určitě to není nic proti vnoučatům ani proti vlastním dětem, ale jen jde o to, že nehodlají už skákat podle toho, jak jiní pískají a přiběhnout hned, jakmile jejich děti potřebují hlídání.

Kolik existuje babiček, tolik existuje typů. Některé babičky bývají přísné a kritické a není snadné jim vyhovět, jiné už jsou opravdu staré, se kterými sice děti nemohou příliš skotačit, zato má ale v zásobě spoustu příběhů. Mladé babičky jsou skvělé třeba pro vyjížďku na kole, ale zase často ještě chodí do práce, a proto nemají zas tolik času. Ať je to, jak chce, od každé se toho můžeme spoustu naučit a své babičky milujeme. Proto také uvažujeme, jaký dárek bychom mohli babičce vymyslet.

Dárky pro naše milované babičky

Ať už je vaše babička moderní žena cestovatelka, nebo jestli chodí do práce, dárek od vnoučete ji jistě vždycky potěší. A ani to nemusí být žádná velká věc, babičky často potěší úplná drobnost, která jim dá najevo, jak moc pro vás znamená. Co třeba krásný stylový hrnek s potiskem přesně pro vaši babičku? Mrkněte i na designová trička s potiskem, který cílí přesně na babičky! Jak jinak dát lépe vaší babičce najevo, jak moc ji máte rádi? Trička s potiskem jsou v současné době úžasnými originálními dárky, které nikdy nezklamou!

Zobrazit