Tričko pro květinářku 

Jaké krásné a voňavé povolání! Obchod plný květin, nádherná vůně a překrásné vázané kytice! Zdá se vám to jako snadná práce, kterou zvládne úplně každý? Omyl, tak to samozřejmě vůbec není :)
Počet produktů: 4
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Kreativita především

Ano, za tím si pevně stojíme. Bez patřičné dávky kreativity a představivosti jednoduše tuhle práci dělat nemůžete. Nelze totiž vázat kytice stále ve stejném stylu. Pro každého zákazníka se hodí něco jiného. Každý má jiný vkus, má rád jiné barvy, jiné druhy květin, chce uvázat květinu pro jinou příležitost nebo v odlišném duchu, než je třeba obvyklé. Na květinářce je tedy především zjistit očekávání zákazníka a dobře s ním komunikovat, aby vazba dopadla podle jeho představy, ale i podle představy květinářky. Takže tady máme i špetku psychologie :) A neméně důležitou věcí jsou pro květinářku samozřejmě šikovné ruce. Nelze vázat překrásné květiny, pokud jste, s prominutím, na manuální práce tak trochu „leví“. Všechno se dá jistě naučit a krásné květinové vazby přicházejí hlavně s praxí.

Chtěli byste se stát květinářkou nebo květinářem? Ideální je vystudovat daný obor, protože vám zároveň nabídne hlubší znalosti o rostlinách a všech druzích květin, budete se tak lépe a trhu orientovat a vědět, která květina potřebuje jakou péči. Dobře tak poradíte svým zákazníkům a ti se za vámi budou rádi vracet pro radu i pro pěknou květinu.

Máte svou oblíbenou květinářku, někdo z vašich přátel v tomto oboru pracuje, nebo jste dokonce sami květinářem? Pokud uvažujete o dárku pro květinářku, zřejmě květinu nezvolíte, jelikož tušíte, že by se na ni dívala z profesionálním odstupem. Zkuste to s dárkem ale tentokrát originálně a prohlédněte si náš e-shop! Najdete u nás originální dárky s potiskem nejen pro květinářky! Co třeba stylové pohodlné tričko s potiskem přímo pro květinářku? Tričko je z vysoce kvalitní bavlny, potisk jej povyšuje na velmi vkusný dárek! Takový dárek ji dozajista velmi potěší a třeba si vaše tričko ráda vezme i do práce, případně ve svém volném čase, aby celé okolí vědělo, s kým má tu čest :)

Zobrazit