Tričko pro pokrývače 

Asi už z názvu povolání odvodíme, čím se pokrývač zabývá. Ale pravdou je, že dokud ho nepotřebujeme, většinou si ani nevzpomeneme, že nějaký pokrývač vůbec existuje.
Počet produktů: 9
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

Vzhůru na střechu!

Pokrývač pokrývá střechu. Jak prosté. Takže je vcelku důležité, aby se pokrývač nebál výšek, to by pak na střeše moc platný nebyl. Věděli jste ale, že existuje poměrně velké množství krytin, které se na střechy dá použít? Záleží na typu konstrukce a dokonce i na místních zvyklostech. Když si představíte kulturu kdesi v jihovýchodní Asii, zřejmě bude trochu odlišná, i co se týče staveb a pokrývání střech. Zcela určitě znáte skládanou krytinu, která se hodně využívá právě na rodinné domy, často ale podle typu stavby jde také o plátovou krytinu nebo dokonce dřevěné šindele či rákosové došky, pokud jde vesměs o historické stavby. V dobách temného středověku se pokrývači sdružovali do cechů, kde pracovali spolu se zedníky, tesaři nebo klempíři. A to je vlastně velmi podobné i dnes. Pokud se rozhodnete, že si postavíte vlastní dům, většinou tyto všechny řemeslníky seženete najednou, protože o sobě navzájem vědí a spolupracují.

Pokrývač nejen že nesmí mít strach z výšek, ale musí být také manuálně zručný. Co by vám pak byl platný, kdyby vám střechou zatékalo? Dobrého řemeslníka je třeba si vážit, pokud takového seženete, věřte, že má cenu zlata. Třeba i vy máte za kamaráda pokrývače, a tak znáte nejrůznější historky a zkazky z práce, kterými vás zásobuje, a dobře víte, že tohle povolání je poměrně fyzicky náročné.

Pokud byste pro takového kamaráda pokrývače sháněli dárek, zkuste právě cílit na jeho povolání. Samozřejmě tím nemyslíme, abyste mu věnovali keramickou tašku, ale spíš originální dárek, který mu dá najevo, že si jeho práce vážíte. Mrkněte se do našeho e-shopu, máme skladem jedinečné dárky s vtipným potiskem, dokonce i pro pokrývače! Co třeba stylové a pohodlné bavlněné tričko pro pokrývače? Zaručeně si jej rád vezme jak do práce, tak i ve svém volném čase! Vybírejte z našich motivů, nebo si nechte natisknout svůj vlastní, potisk realizujeme již od jednoho kusu!

Zobrazit