Tričko pro elektrikáře 

Na světě existuje spousta povolání, kterým se lidé věnují a nutno říct, že vlastně všechna jsou potřebná. Dobrá, některá více, některá možná méně, ale faktem zůstává, že ten, kdo je elektrikář, je na světě pro lidi zatraceně potřeba!
Počet produktů: 36
Zobrazeno 1 – 36 z 36 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 36 položek

V dnešní době, kdy máme na elektřinu snad vše, často včetně vytápění a nedovedeme si bez některých spotřebičů představit svůj život. Nebo v dokážete žít bez ledničky, sporáku nebo světla v koupelně? Myslíme si, že ne. A elektrikář je chlapík (dámy prominou, této profesi se muži věnují ve valné většině), který elektřině a všemu s tím spojenému náramně rozumí a dokáže nám pomoci, když jsme v nouzi. Když nám nefunguje světlo, je nám zima, potřebujeme zapojit nový elektrospotřebič nebo udělat novou zásuvku a zajisti v domě rozvody… Zkrátka, elektrikáři jsou pro nás nepostradatelní a zaslouží si naše velké ocenění. A pokud máte mezi elektrikáři nějakého kamaráda, známého, či dokonce partnera, kterému se blíží narozeniny, svátek nebo nějaké jiné jubileum, možná právě zvažujete, jaký dárek byste mu mohli tentokrát pořídit. Chcete mu dát najevo, jak si vážíte jeho profese? Pak jste tady u nás naprosto správně!

Originální dárky pro všechny elektrikáře i řemeslníky

Současným trendem v dárcích jsou i dárky pro určité profese. Tím myslíme všechny profese, a to i ty, které nejsou příliš obvyklé. Elektrikář je sice povolání běžné, ale pokud můžeme soudit, tak v současné době i přes to všechno velmi nedostatkové. Elektrikáři se dnes téměř vyvažují zlatem. Pokud ale nejste natolik movití, abyste jaké dárek svému elektrikáři věnovali hroudu zlata, máme pro vás jiný tip. Co takhle stylové designové tričko s vtipným potiskem? Trička s potiskem jsou moderní verzí dárku, který potěší naprosto všechny obdarované, protože se jedná o originální a osobní dárek přesně na míru! Máme trička pro elektrikáře, zemědělce, běžce, instalatéry, doktory a třeba i kuchaře! Nejen, že potěšíte obdarovaného kvalitním a skvělým dárkem, ale třeba pobavíte vtipným nápisem i jeho blízké okolí J

Zobrazit