Tričko pro strojvedoucího 

Kdo je to vlastně strojvedoucí? Je zároveň strojníkem, ale i řidičem vlaku, který řídí většinou z lokomotivy nebo z řídícího vozu.
Počet produktů: 7
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Na strojvedoucí jsou kladeny poměrně vysoké požadavky, nejen ty zdravotní (dobrý zrak a citlivost na barvy je samozřejmostí), ale je také vyžadována psychická odolnost a fyzická zdatnost. Už jen kvůli té fyzické zdatnosti, leckdy se jedná opravdu o velmi těžkou práci, se jedná o profesi, která je z valné většiny doménou mužské populace. Vlaky a vlakovou dopravu zkrátka musíte milovat, abyste se mohli téhle krásné práci věnovat. A opravdu, někteří se jí věnují dokonce od dětství, prostřednictvím malých vláčkových modelů.

Dárky od srdce pro všechny strojvedoucí

Zřejmě máte pocit, že je velmi těžké zvolit pro vašeho kamaráda strojvedoucího takový dárek, který by ho potěšil, a zároveň mu dal nějakým způsobem najevo, že si jeho práce vážíte. Nebojte, v dnešní době to není zas tak složité, díky originálním a osobitým dárkům od nás budete určitě za hvězdu!

Pokud jste totiž v úzkých, není nad to se spolehnout na osvědčené dárky. A těmi jsou právě dárky z našeho online shopu. Dárky s potiskem, ptáte se? Ale ano, díky potisku totiž můžete vyjádřit absolutně všechno – obdiv, humor, lásku, nebo třeba připomenout nějaké významné jubileum! Mezi dárky s potiskem jednoznačně vedou trička s potiskem, ať už zvolíte vtipný potisk přímo k narozeninám, nebo třeba potisk, který se vztahuje právě k povolání či volnočasovému koníčku, věřte, že s tímhle dárkem budete vždycky za hvězdu! Vybírejte z nespočtu barev, vzorů i designů, máme střihy pro muže i ženy, a na své si třeba přijdou i vaše děti :) Tak směle do toho, dárek pro vašeho strojvedoucího už na vás čeká!

Zobrazit