Bratr 

Bratr, nebo brácha, chcete-li, je pro nás opravdu často tou nejbližší osobou. Říká se, že se svými přáteli se třeba po čase rozloučíme, vyměníme je za jiné, odlišné zájmy a práce nás často rozdělí, ale bráchové a sestry nám zůstávají po celý život.
Počet produktů: 2
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek

Vlastně s nimi strávíme za celý svůj život nejvíc času a platí to především pro dětství. Jsou to první lidé, se kterými si hrajeme a na kterých se ledacos naučíme o lidských vztazích. Právě proto, že jsou nám velmi blízcí a dokonale se navzájem známe, stinnou stránkou věci je, že nás velmi dobře umějí vytočit a naštvat, protože přesně ví, kam ma...

Vlastně s nimi strávíme za celý svůj život nejvíc času a platí to především pro dětství. Jsou to první lidé, se kterými si hrajeme a na kterých se ledacos naučíme o lidských vztazích. Právě proto, že jsou nám velmi blízcí a dokonale se navzájem známe, stinnou stránkou věci je, že nás velmi dobře umějí vytočit a naštvat, protože přesně ví, kam mají cílit a kdy mají co říct, aby dosáhli svého. Vztah mezi bratrem a sestrou bude jistě trochu jiný, než třeba mezi dvěma bratry, ale jedno se nemění – blízký příbuzenský a kamarádský vztah, jakési spiklenectví, často přetrvává až do dospělých let.

Dárky pro naše drahé bratry

Pokud máte svého bráchu rádi, určitě uvažujete v předstihu nad tím, jaká dárek mu věnovat k narozeninám, svátku nebo třeba nějakému jinému výročí. Pravdou je, že máte jednodušší situaci kvůli tomu, že svého bratra dobře znáte. Proto se dokážete vyvarovat nejrůznějších přehmatů a přešlapů, které by mohly samy o sobě znamenat velké faux pas. Je ale docela dobře možné, že jste prostě v situaci, kdy vám připadá, že jste bráchovi už dali všechno na světě a za nic vás nenapadá dárek, který by se pro bratra hodil. Pak potřebujete nějakou inspiraci, proto se podívejte do našeho e-shopu!

Je váš brácha zatížený na vtípky? Darujte mu super stylové barevné ponožky! Takové mu budou závidět všichni kamarádi! Chodí váš bratr rád na ryby? Jistě se mu bude hodit teplá a pohodlná mikina s kapucí s potiskem! A potisk můžete směřovat přímo na jeho koníčky, práci, zájmy, nebo si z něj třeba vystřelit. Záleží jen na vás, témat potisků u nás existuje nepřeberné množství, a to samozřejmě přímo i pro vašeho „velkého bratra“. Tak vybírejte, dárky už čekají!

Zobrazit
trickovy.cz Reviews with ekomi-pl.com