Sestra 

Sestra, nebo chcete-li ségra, je často opravdu naším nejbližším člověkem. Odborníci na vztahy ale označují ten sesterský za nejvíc komplikovaný.
Počet produktů: 4
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Sestry totiž k sobě mají opravdu nejblíže, ale zároveň se do jejich vzájemného vztahu promítá výchova nebo třeba to, kdo je mladší a kdo starší. Není výjimkou, že rodiče upřednostňují jednu ze sester a ty to samozřejmě moc dobře vycítí, mladší sestry pak mívají pocit, že je ta starší vždycky jen poučovala a dávala rady, což leckdy přetrvává do d...

Sestry totiž k sobě mají opravdu nejblíže, ale zároveň se do jejich vzájemného vztahu promítá výchova nebo třeba to, kdo je mladší a kdo starší. Není výjimkou, že rodiče upřednostňují jednu ze sester a ty to samozřejmě moc dobře vycítí, mladší sestry pak mívají pocit, že je ta starší vždycky jen poučovala a dávala rady, což leckdy přetrvává do dospělosti. A nedej bože, když se dostane na mužské protějšky. Pokud jsou sestry narozené jen pár let od sebe, v určitém věku se z nich stávají nesmiřitelné konkurentky a jedna druhé je schopna házet nejrůznější klacky pod nohy, nebo třeba kluka i přebrat. Sestry na sebe také mohou žárlit, a to z nejrůznějších příčin. Pojďme se nad to ale povznést. Dětské střevíčky jsou už dávno za vámi a to, že je vaše sestra v něčem odlišná, je přece naopak fajn. A upřímně, kdo vás zná lépe, než právě ona?

Dárky pro sestry, starší i ty mladší

Pevně věříme, že i když se se svou sestrou tak trochu pořád pošťuchujete, tak i přes to neustále vymýšlíte ty nejlepší a nejoriginálnější dárky. A taky se vám to daří, jelikož svou sestru znáte takříkajíc jako „své boty“. Co když ale přijde pocit, že jste pro svou sestru už vymyslela nespočet dárků a tentokrát to chce něco trochu jiného, originálního, nějaký nový svěží závan čerstvého vzduchu?

Zkuste jí tentokrát darovat něco, co jí dá jednoznačně najevo, co pro vás znamená! Co třeba stylový hrnek na kávu s potiskem, ať si v práci zpříjemní svou pauzu? A co jít ještě dál a její chvíle odpočinku povýšit na královskou záležitost? Vyberte jí úžasně pohodlný a měkoučký polštářek s potiskem přímo pro sestry! Anebo jděte ještě dál! Darujte své sestře krásné tričko s potiskem! Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a jsou velmi pohodlná, navíc můžete vybírat z nespočtu potisků, nejen těch přímo pro sestry! Projděte si všechny kategorie, ať už jde o práci, koníčku nebo třeba vtípky, pro vaši sestru tady určitě něco najdete!

Zobrazit
trickovy.cz Reviews with ekomi-pl.com