Strýc 

Kdo je to vlastně strýc? Strýc, strejda nebo strýček, nářečně také ujec, je náš příbuzný, který je bratrem jednoho z našich rodičů, případně manžel jejich sestry. Strejda ale může být i třeba dospělý kamarád našich rodičů, který je nám blízký.
Počet produktů: 4
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Případně pak ten, kdo je se širšího příbuzenstva a pro zjednodušení používáme výraz strejda, protože vysvětlování složitostí příbuzenských vztahů je někdy nad naše síly. Na venkově se taky dodnes používá výraz „strejc“ pro mužského, který ani nemusí být náš příbuzný. Ale pozor, tenhle výraz může být jak pozitivní a milý, tak ale i hanlivý, takže...

Případně pak ten, kdo je se širšího příbuzenstva a pro zjednodušení používáme výraz strejda, protože vysvětlování složitostí příbuzenských vztahů je někdy nad naše síly. Na venkově se taky dodnes používá výraz „strejc“ pro mužského, který ani nemusí být náš příbuzný. Ale pozor, tenhle výraz může být jak pozitivní a milý, tak ale i hanlivý, takže si dávejte pozor, v jaké souvislosti ho použijete a jakým tónem řeknete :)

Dárky pro naše strejdy

Pokud přišel ten čas a my jsme nuceni nějaký výročím nebo svátkem vybírat dárek pro strýčka, je to kolikrát tvrdý oříšek. Pro chlapy existuje takové vodítko. Až na výjimky všichni pánové zůstávají ve svém jádru malým klukem, který si rád hraje. A toho je třeba se držet i při výběru dárků pro strejdu. Nemyslíme tím zrovna dětské hračky, ale všechny možné technické novinky, robotické hračky, elektronika nebo třeba sportovní vybavení či prakticky využitelné věci se u nich většinou setkají s velkým úspěchem. Zároveň by takový dárek měl být vždy originální a nápaditý. A pište si, že přesně s takovým zabodujete. Kde ale takový dárek sehnat? Je to jasné, přece v našem e-shopu!

Nechme teď stranou všechny technické novinky pro motoristy, vychytávky do dílny nebo třeba super sady na muškaření, kterým stejně nerozumíte a nevybrali byste bez pomoci to pravé. Zkuste to tentokrát jinak. Dejte svému strejdovi najevo, jak ho máte rádi a že je pro vás ten pravý parťák! V našem e-shopu s originálními dárky nabízíme i super stylová trička pro strýčky, strejdy a strejdánky  s potiskem! Potisk je nanášen pomocí nejnovější moderní technologie, trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny. Skladem máme nejrůznější varianty, ale pokud si nevyberete z těch našich, dejte nám vědět, rádi vám vytvoříme potisk na míru přesně podle vašich představ!

Zobrazit
trickovy.cz Reviews with ekomi-pl.com