Tričko pro hokejistu 

Určitě každý ví, jak už vyplývá z názvu, že se lední hokej hraje na ledě. Hráči jej hrají pomocí hokejek a s pukem a pohybují se na bruslích. A díky tomu mohou dosahovat až neuvěřitelných rychlostí!
Počet produktů: 8
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Hokej vznikl už koncem 19. století, a kde jinde, než v Kanadě. Velmi rychle se ale rozšířil i do Evropy a dnes se hraje po celém světě. Každoročně se hraje mistrovství světa a lední hokej je dokonce tradiční součásti zimních olympijských her. Hokej ale není hra nijak lehká, a to nejen kvůli pravidlům. Především je to tvrdá fyzická dřina, kterou musejí hokejisté odvádět při každodenních tréninkách.  Lední hokej není jen pro muže, ale hrají ho i ženy, i když pravdou je, že muži v něm vedou a dominují.

Podle nejrůznějších výzkumů patří lední hokej nejen mezi ty nejrychlejší hry, ale také mezi nejsledovanější, ať už na živo na stadionu, nebo v televizi. Každoročně se spolu s mistrovství světa celý národ mění v hokejové fanoušky a sportovní přenosy sledují diváci nejen doma u televize, ale třeba i v hospodách na velkých plátnech. Určitě je to i proto, že náš reprezentační český tým má za sebou celu řadu úspěchů i medailí, a to dokonce i těch nejvyšších. Tak co, máte ve svém okolí nějakého takového fandu? :)

Dárky pro hokejové nadšence

V tomhle případě se dárky pro hokejové fanoušky zdají vcelku jednoduché. Prostě cokoli, co se týká hokeje. Jenže pozor, tady by mohla padnout kosa na kámen. Právě proto že se jedná o hokejové nadšence, může se snadno stát, že daný člověk toho už spoustu vlastní, už toho spoustu sehnal a dostal. A taky záleží na tom, jakému týmu fandí. Nemusí to být hned národní tým, může fandit třeba některému týmu z NHL zámořské hokejové ligy, případně z KHL. A to je už je trochu ožehavé téma, především proto, že se v tom třeba tak moc nevyznáte. Minimálně určitě ne tak dobře, jako potenciální obdarovaný.
Zkuste to tedy tentokrát moc nehrotit a dát oslavenci dárek sice b, ale tak trochu neutrální. Jak toho docílit? Docela snadno! Vyberte mu jednoduše tričko s potiskem s hokejovou tematikou, kterým dáte najevo, že moc dobře jeho vášeň znáte! A nejen to, máme trička třeba i pro jeho drahou polovičku. Který hokejový nadšenec se nerad chlubí svou krásnou dívkou, ke všemu v tričku s hokejovým tématem? :)

Zobrazit