Roušky s vtipným potiskem 

Co víc je symbolem uplynulého roku 2020 než právě roušky? Právě tento rok nám všem naprosto změnil životy – někteří přišli o práci, jiní ji získali, někdo onemocněl, jiný se vyléčil, ale jedno máme společné – a tím jsou právě roušky.
Počet produktů: 6
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Nový módní trend

Roušky se z řad lékařů a sester posunuly ke každému z nás. Díky pandemii koronaviru jsme všichni nuceni v určitém režimu a na daných místech roušky nosit. Když nám to loni na jaře vláda oznámila, nikdo tomu nechtěl věřit a našlo se spoustu takových, kteří nošení roušek bojkotovali. Roušek byl naprostý nedostatek a tak Češi spojili své síly a začali si šít roušky látkové, a to i sobě navzájem. Dnes už je situace jiná a roušky lze všude sehnat. A jako ostatně každý kus oblečení nebo toho, co nosíme na sobě, začaly podléhat módním trendům. Zatímco na jaře jsme byli rádi za jakoukoli formu roušky, a šili jsme je z prostěradel, nyní máme na výběr z tolika motivů a druhů roušek, až oči přecházejí.

Firmy se tohoto pole náležitě zhostily a vycítili díru na trhu. Nejen, že nyní koupíme chirurgické roušky v mnoha barvách a odstínech, takže je lze ladit s oblečením, najdeme i obrázkové roušky pro děti nebo stylové pro pány. Pro ty, kteří smýšlejí ekologičtěji, se nabízí varianta látkových roušek. Pravdou je, že je tahle varianta náročnější, co se týče neustálého praní, na druhou stranu je pro naši planetu přece jen únosnější, než tuny vyhozených jednorázových roušek, které vlastně ani není jak recyklovat.

Pokud i vy smýšlíte ekologicky a chcete naší planetě být ku prospěchu, můžete látkovou roušku zvolit i pro sebe. Na výběr máte nyní roušky z mnoha e-shopů, ale zkuste se podívat i na ten náš. Specializujeme se na originální dárky s potiskem, a nejinak tomu je i s rouškami. Pořiďte si vtipný a originální kousek, se kterým dozajista pobavíte svoje okolí! Vysoce kvalitní a velmi žádané, nakupujte už nyní z bezpečí domova online!

Zobrazit