Tričko pro mrože 

Všimli jste si toho, jak moc se otužování stalo populárním v poslední době? Díky pandemii koronaviru jsme se všichni začali více věnovat svému zdraví a také životnímu stylu. Připadá vám, že otužování je příšerná věc a nikdy byste nic takového provozovat nemohli? Jen nechte na hlavě, možná, že po přečtení tohoto článku změníte názor!
Počet produktů: 12
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek

Otužování jako sport

Každý den se setkáme s tolika reklamami, které nám vnucují různé přípravky na posílení imunity, různé vitaminy a zázračné prostředky, a přitom je řešení tak moc blízko! A ke zdravému tělu ani nepotřebujeme hromadu léků a podobných nesmyslů. Stačí jen tak jednoduchá věc, jako je terapie chladem – neboli otužování.

I když je velmi moderní zvlášť v současné době, klub otužilců v Praze vznikl už ve dvacátých letech minulého století. A proč se vlastně otužovat? Nejen, že budete lépe odolávat chladu a nemocem, ale také se vám dost podstatně zlepší nálada. Opravdu! Podle průzkumů zlepšuje chlad produkci endorfinů, které jsou taky označovány jako hormony štěstí. A co je ještě lepší, pro otužování neexistují limity! Otužovat se může malé dítě, ale také senior, takže pokud stále ještě váháte třeba právě kvůli věku, ujišťujeme vás, že není nikdy pozdě na to začít. Určitě není dobrý nápad začít v lednu a jednoduše vlézt do rybníka, ale začít pozvolna, doma ve sprše nebo ve venkovních podmínkách v létě.

Možná i vy jste propadli otužování a milujete ten pocit ledové vody! Pak třeba právě pro vás je v našem e-shopu přichystáno tričko, se kterým v otužilecké komunitě dozajista zabodujete! Tričko s potiskem pro otužilce je perfektní nejen pro vás, ale taky třeba jako dárek pro někoho, kdo už zdatným otužilcem dávno je. Pohodlný střih, bavlněný materiál a vtipný potisk dávají tušit, že se jedná o opravdu originální dárek, se kterým nešlápnete vedle! Zajistěte si tričko s kvalitním potiskem už dnes, objednávejte online a překvapte tak své přátele neotřelým dárkem, který jen tak nikde nenajdete!

Zobrazit