Ostatní 

Každý z nás má nějaký koníček. Nebo alespoň valná většina. Je to hobby, nějaká činnost, která nás baví, kterou děláme ve volném čase a rádi se k ní vracíme. A proč? Jednoduše proto, že nás baví a můžeme si u ní jaksepatří odpočinout. I když….
Počet produktů: 343
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 343 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 343 položek

Adrenalinové koníčky i ty jiné

Pravdou je, že ne u všech koníčků si odpočineme. Myšleno fyzicky. Plachtění, jachting, jízda na horském kole či běh rozhodně nevypadají jako pasivní činnosti a také jimi nejsou. Nicméně u koníčků a našich hobby kolikrát ani nejde o to odpočinout si fyzicky, ale především psychicky. Naštvaný šéf, nepříjemný obchodní partner nebo rozjívené děti nám na náladě nepřidají, takže rádi upustíme páru někde, kde nás to baví. Fyzická aktivita je k tomu ideální, nicméně kreativci se rádi věnují třeba keramice, malbě nebo hudbě a zaměstnají mozek trošku jinak.

Dárky s vaším hobby

Co se týče koníčků, jsou úplně ideální jako součást nějakého dárku pro vaše blízké a kamarády. Díky koníčkům máte totiž dost usnadněný výběr ideálního dárku. Zkoušeli jste ale už někdy vybrat dárek třeba rybáři? Je to poměrně těžké, pokud se v daném odvětví neorientujete. I tenhle zdánlivý problém má ale jednoduché řešení! Pořiďte oslavenci originální a neotřelé tričko s potiskem! Díky potisku se totiž velmi jednoduše můžete zaměřit na hobby, kterému se právě ten daný člověk věnuje. Tričko je navíc vyrobeno z vysoce kvalitní bavlny, což zaručuje absolutní pohodlí při nošení. Střihy triček jsou v dámském i pánském provedení, takže není problém se trefit každému do jeho noty. Ať už se váš kamarád věnuje atletice, šachům, rybaření, běhu nebo třeba judu, pro každého tu super tričko s potiskem najdete. A pokud ne? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Velmi rádi vám vytvoříme potisk přesně na míru vašeho koníčku! Dokážeme realizovat i potisk dle vašeho vlastního návrhu, takže se jedná opravdu o ojedinělý dárek, který jen tak někde nenajdete. Vybírejte už dnes online v pohodlí domova, se zárukou rychlého doručení!

Zobrazit