Tričko pro chovatele holubů 

Dnes se holubi chovají spíš ze záliby, ale pravdou je, že chov holubů už od začátku byl činností, která nepodlehla masovému odchovu a zůstala drobným chovatelům. Možná si z hodin dějepisu vzpomenete, že chov holuba domácího už tisíce let probíhal nejen kvůli masu, ale také kvůli doručování pošty. Dnes už ale komunikujeme trochu jinými a rychlejšími cestami, a tak se holubářství posunulo opravdu do kolonky hobby.
Počet produktů: 21
Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 21 položek

Proč zrovna holubi?

Možná vás překvapí, že holubi byli mezi prvními zvířaty, která si člověk vůbec ochočil. Postupně se v celé Evropě chov holubů rozšířil, s tím šlo ruku v ruce také šlechtění holubů, kvůli vylepšení některých vlastností. Dnes dokonce existuje mnoho odvětví holubářství, ať už je to užitkový chov, okrasný chov anebo sportovní holubářství. Je to krásný a neobyčejný koníček, a díkybohu zřejmě nezanikne, i díky narůstajícímu zájmu mladých lidí!

Speciální dárky pro holubáře

Nejen včelaři, ale i holubáři se radují ze zájmů mladých lidí, protože budou mít komu předávat svoje znalosti a zkušenosti. A je to tak dobře! Znáte nějakého kamaráda, který se holubářství věnuje nebo po něm pokukuje? Nebojte se ho v tom podpořit, třeba právě díky super originálnímu dárku! A že se nevyznáte v holubářství? To vůbec není potřeba, stačí mrknout do našeho e-shopu! Právě pro holubáře jsme připravili vtipná a stylová originální trička s potiskem, které jednoduše musíte mít! Pohodlný střih a neotřelý design, který nikde jinde nenajdete, to jsou přesně trička od nás! Kvalitní potisk je samozřejmostí, stejně jako široká nabídka pro všechny, aby si mohli vybrat podle svého gusta. Tahle trička jsou přesně tím stylovým dárkem, který hledáte, uvidíte, že s ním zabodujete za každých okolností! Vybírejte už nyní, v pohodlí domova a jednoduše online, v případě dotazů jsme tu pro vás!

Zobrazit