Trička s alkoholem a drogami 

Alkoholové nápoje jsou staré jako lidstvo samo. Už za dávných časů se používali při nejrůznějších rituálech (vzpomeňme na řecké bakchanále, nebo na mešní víno). Alkohol, stejně jako nejrůznější drogy, přináší euforii, a to především proto, že ovlivňuje nervové receptory v mozku. Dokáže nás uvolnit, omámit, ve větších dávkách ale naopak utlumit, uspat nebo přivodit nevolnost. Přiznejme si, že každý z nás si určitě čas od času skleničku dá a nelze proti tomu naprosto nic namítat. Alkohol je jednod
Počet produktů: 80
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 80 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 80 položek

Alkohol je dobrý sluha

Večery se skleničkou a našimi přáteli mají určitě svoje kouzlo. Alkohol se také objevuje jako jeden z nejčastějších dárků, pokud nevíme, co bychom asi tak dotyčnému mohli dát. Jistě, protože každý z nás má obvykle oblíbený druh alkoholu. Ženy z větší části holdují vínu, pánové zase nepohrdnou oroseným půllitrem pivečka, nebo dobrou whisky. Drogou se ale snadno může také stát pro někoho třeba jeho záliba, koníček, pro některé je drogou jejich práce :) Tohle je sice droga v přeneseném slova smyslu, ale uznejte, pro některé vaše kamarády je drogou třeba jejich oblíbený sport. Pro takové kamarády se pak mnohem jednodušeji vymýšlí dárek, protože jejich drogou je něco, co má svůj široký okruh a máte na výběr z mnoha věcí.

Pokud je ale váš známý, kamarád nebo přítel opravdový milovník dobrého piva, vína, nebo whisky, a nechcete se smířit s tím, že mu opět k narozeninám, stejně jako každý rok, darujete nějakou oblíbenou lahev, zkuste vymyslet něco jiného :) máme pro vás skvělý tip na dárek!

Tričko vás nikdy nezklame!

Co takhle obdarovat vašeho přítele vtipným tričkem se stylovým potiskem? Na výběr máte z mnoha motivů, takže určitě je z čeho vybírat! Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny, pomocí nejmodernější technologie potisku. Motivy lze vybírat z mnoha různých odvětví, nejen pro milovníky alkoholu. Skladem máme trička jak pro muže, tak i pro ženy! A pokud nevyberete z naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám vytvoříme potisk přímo na míru nebo dle vašeho návrhu! Designová trička jsou skvělým tipem na dárek, který se hodí úplně pro každého, tak směle do toho, prohlédněte si je v našem online shopu!

Zobrazit