Trička s hudebními potisky 

Hudba. To je umění, které promlouvá ke všem lidem na celém světě bez rozdílu. Hudbou se dají vyjádřit emoce, vaše rozpoložení, hudbu si vybíráte podle momentální nálady, hudba dokáže vyjádřit mnoho věcí, pro která ani někdy nedokážeme najít vhodná slova. Hudbou jsme obklopeni každý den, každý z nás poslouchá rádio, CD v autě, hudba doprovází filmy i seriály v televizi, slyšíme každý den nejrůznější znělky, nebo si dokonce sami zpíváme, ať už ve sprše, nebo svým dětem. Zkrátka, hudbou žijeme každ
Počet produktů: 16
Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 16 z 16 položek

Hudebníci profesionálové i amatéři

Někteří z nás se spokojí s poslechem hudby, někteří z nás ani nejsou obdařeni tím darem, kterému říkáme hudební sluch. Někteří ale hudbou opravdu žijí, ať už profesionálně, nebo jako amatéři, a sami hudbu produkují – hrají na hudební nástroj, zpívají, hudbu skládají nebo textují písně. Pro takové přátele, známé a kamarády se pak docela dobře dají vybírat vhodné dárky.

Tipy na dárky pro hudebníky

Pokud máte ve svém okolí nějakého hudebníka a rádi byste mu dali originální dárek, ať už k narozeninám, k svátku nebo nějaké jiné příležitosti, máme pro vás pár tipů na skvělé dárky :)

Hudebníci určitě ocení CD s nějakou dobrou a kvalitní muzikou. Tady ale na vás může číhat velká past. Jakou hudbu daný člověk poslouchá? Jaký styl preferuje? Nemá už náhodou takové CD doma? Stejně je to s doplňky k hudebním nástrojům – trsátka, kytarový popruh a podobné dárky se také nedají dávat donekonečna, zvlášť pokud přesně nevíte, jaký typ nástroje onen muzikant vlastní. A věřte tomu, že stoprocentně mnohem lépe než vy ví, které značky a jaké hudebniny jsou ty nejlepší a jaké se mu hodí nejvíce.

Pokud tedy nechcete skončit u obligátní lahve něčeho dobrého nebo obálky s penězi, zkuste svému muzikantovi darovat něco neotřelého a originálního. Co takhle vtipné tričko s potiskem jako dárek? Trička nabízíme v nepřeberném množství designů a pro svého hudebníka jistě najdete to „pravé ořechové“ :) Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a pomocí nejnovější technologie potisku. Máme skladem jak střihy pro muže, tak i pro ženy, a vybírat můžete z velkého množství barev i designů. A co víc, pokud nevyberete z naši nabídky, rádi vám vytvoříme potisk na míru přesně podle vašeho přání! Stačí nám jenom napsat, případně poslat váš grafický návrh, a tričko vám potiskneme!

Zobrazit