I love 

Počet produktů: 183
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 183 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 183 položek

Ideální trička na Valentýna.

Tričko s potiskem na Valentýna se hodí každému, nehledě na to, zda už má svou druhou polovičku nebo ji právě hledá. Všechno záleží na tom, jaký vzkaz bude umístěny na Tvém tričku. Správné tričko na Valentýna Ti pomůže najít správnou ženu a správně vybírat mezi mnoha zainteresovanými, když bude jasným důkaz, že jsi skutečným alfa samcem. Možná chceš oslovit správnou ženu nejen sentimentálně, ale rovněž materiálně? V tom případě navrhujeme nápis "Make love and cash".

Rovněž pro ženskou část naší klientely jsme připravili ty správné a dobře střižené. Zdůrazni ženské výhody pomocí trička na Valentýna. S potiskem, který dokonale oddá Tvůj charakter, výhody či záměry máš značně větší šance na nalezení partnera splňujícího Tvá očekávání. Oddělenou kategorií pro odvážné páry jsou trička s potiskem "sex", který navazuje rovněž na fyzické aspekty lásky. Bude to rovněž dobrá alternativa pro osoby s pikantním smyslem pro humor.

Pomůžeme říct Tobě blízké osobě, že je pro Tebe důležitá!

Nicméně, trička na Valentýna mohou být také použita k vyjádření pocitů, nakonec to je především svátek zamilovaných. Pokud slova, která vyjadřujete, a vaše jednání nevyjadřují tolik, kolik chcete každý den, zkuste je doplnit pomocí vhodného trička. Valentýn je přece dokonalým momentem k vyjadřování pocitů na více, tak neohraných způsobů.

Náš návrh pro Tebe je zosobněný potisk. Nakonec to Ty víš nejlépe, která slova a symboly nejlépe pomohou vzkázat milované osobě, že je pro Tebe důležitá. Pokud se znáte dlouho, máte svůj vlastní kód, hesla, gesta a symboliku, které porozumíte jedině Vy, navrhni s naší pomocí své vlastní tričko na Valentýna. Zašli nám koncept a my se postaráme o neohraný motiv a přeneseme jej na tričko. Dokonalý materiál a kvalita potisku pak budou důkazem vaší lásky po mnoho let.

Zobrazit