Tričko pro kováře 

Jak už je u nás standardem, trička s potiskem vyrábíme pro nejrůznější povolání. Zdravotníky, skladníky, stavitele, ale taky třeba právě pro kováře. Udělejte radost pěkným dárkem sobě nebo někomu blízkému!
Počet produktů: 3
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Nejlepší dárek pro všechny kováře je tady!

Přiznejme si to otevřeně, pro některá povolání se dárky vybírají tak trochu špatně. Jednoduše i proto, že nevíte, co přesně ke své práci potřebuje, nebo je to natolik specializované, že to ani sami jako laici nepořídíte. Od tématu zaměstnání ale i v tomhle případě nemusíte utíkat, stačí jen vybrat originální dárek trochu jiného typu.

Nebyli bychom to my, kdybychom vám nenabídli jako dárek jedinečná trička s potiskem. Možná, že si teď říkáte, to už jsme viděli tolikrát… Ale vůbec ne! Trička z našeho e-shopu jsou zkrátka jiná. Vysoce kvalitní a nebezpečně designově vychytaná, až se vám z toho zamotá hlava. Zakládáme si na odolnosti a kvalitě použitého materiálu, kterým je stoprocentní bavlna. Díky tomu je tričko prodyšné a komfortní i pro delší nošení.

Pomyslnou třešničkou na dortu se pak ale stává právě potisk, díky kterému jste si nás našli. Potisk je nanášen pomocí moderní technologie, takže se nemusíte obávat ani praní v automatické pračce. Navíc si můžete zvolit z designu pro kováře, který vás nejvíc osloví! Ideální jako dárek pro vaše kamarády a blízké, potisk realizujeme již od jednoho kusu. Není čeho se obávat, stačí vybrat pouze správnou velikost a jednoduše nakoupit online! Nezdržujte se již zdlouhavým nakupováním v kamenných prodejnách a dejte šanci pohodlnému nákupu v našem e-shopu – jsme tu pro vás!

Zobrazit