Tričko pro námořníka 

Parádní trička s potiskem, které potěší každého mořského vlka. Povolání námořníka voní dálkou, mořem a svobodou. Dopřejte svému námořníkovi komfort v moderním designu! Připravili jsme si pro vás novou sérii super triček.
Počet produktů: 6
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Pro námořníky, kapitány a všechny mořské vlky

Ty nejlepší dárky jsou dárky od srdce. A můžete si být jisti, že je v našem e-shopu je seženete. Jsme experti na dárky s potiskem, které potěší nejedno srdíčko. Tyhle dárky se hodí totiž naprosto pro každého – pro mámu, tátu, kamaráda nebo třeba kolegu v práci. A nejvíc v kurzu jsou právě trička s potiskem.

Vlastně ani není divu. Trička jsou úžasně pohodlná díky použitému bavlněnému materiálu. Tak skvěle odvádí pot, což oceníte především v létě. Bavlna zkrátka nikdy nezklame, a proto na ni sázíme i my. A pokud se jedná o motivy, dokážeme vytvořit vlastně jakýkoli motiv. Tedy i takový, který by vás možná ani nenapadl. Co třeba takhle design pro všechny námořníky?

Námořníci i dnes existují, věřte nám! Tohle tričko se navíc hodí jako dárek i pro někoho, kdo tráví rád léto u vody, třeba na jachtě nebo hausbótu. Skladem máme i varianty pro dámy, takže rozhodně není co řešit. Pokud je vás kamarád či přítelkyně příznivcem plavby a větru ve vlasech, pak je pro ně tohle tričko to pravé. Nakupte si již dnes jednoduše a pohodlně online. Stačí pár kliknutí a dokonalý dárek je na cestě k vám! Vykašlete se tentokrát na nudné dárky a buďte originální a osobití. S tričky z našeho e-shopu se vám to dozajista podaří, tak směle do nákupu, dálky volají!

Zobrazit