Dárky s potiskem pro fandy ploché dráhy 

Plochá dráha, to je výzva pro opravdové dobrodruhy! Abychom vám chvíle strávené na ploché dráze co nejvíc zpříjemnili, připravili jsme spoustu stylových doplňků a triček s potiskem ploché dráhy, pojďte se mrknout!
Počet produktů: 14
Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek
Zobrazeno 1 – 14 z 14 položek

Dárky s potiskem pro všechny fandy ploché dráhy

Tyhle motocyklové závody zdaleka nepatří minulosti, i v dnešní době si najdou své nadšence. Nemáme ambice prodávat vybavení pro plochou dráhu, moc dobře víme, že potřebujete nejen speciálně upravenou motorku, ale také oblečení. Na druhou stranu vás ale určitě potěší série doplňků a triček s potiskem, které si vzaly za motiv právě plochou dráhu!

Tahle kategorie je plná ideálních dárků pro všechny fanoušky a jezdce ploché dráhy. Určitě jim nějakým dárkem uděláte radost, jen se rozhlédněte! Pokud hledáte pouze nějakou drobnost, možná vás zaujme krásný hrnek s potiskem nebo třeba neuvěřitelně pohodlný polštářek! Vaše chvíle odpočinku tak dostanou úplně nový rozměr! Co takhle kuchyňské dřevěné prkénko s gravírováním pro ty, kteří zároveň propadli kuchařskému řemeslu? Nebo snad něco pro ty, kteří mají rádi pivečko? Dřevěná přepravka na 6 piv s designovým gravírováním ploché dráhy se určitě bude hodit, je to velmi pěkný dárek, se kterým vedle rozhodně nešlápnete!

A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na top trička s potiskem. Vyrobena z pohodlné bavlny, dobře odvádějí pot a jsou díky tomu naprosto komfortní i při delším nošení. Stačí si vybrat pouze motiv, který vás nejvíce osloví, a také nezapomenout na správnou velikost. Vše vybíráte jednoduše online, dárky vám doručíme rychlostí blesku! A pokud stojíte opravdu o velkou lahůdku, pak nemůžete minout roztomilé dětské bodíčko s potiskem ploché dráhy pro ty broučky, jejichž tatínek již na ploché dráze jezdí :)

Zobrazit