Táborník  

Pokud jde o kempování a pobyt v přírodě, snad nikdy nebylo důležitější si s sebou zabalit především kvalitní vybavení, a to hlavně oblečení. Mrkněte na naši nabídku stylových triček pro táboření, určitě vás nezklamou!
Počet produktů: 8
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Pro trampy, táborníky a kempování trička jako šitá na míru

Pokud vyrážíte někam do přírody, jistě je vám bez diskuze jasné, že bez kvalitní vybavení se neobejdete. Spacák, stan, boty, vařič a mnohé další jsou samozřejmostí, co ale už hodně táborníků zradilo, bylo oblečení. Dost často se stává, že právě tuhle složku při kempování tak trochu podceníme. Jak se vyhnout největší chybě?

Největší chybou je rozhodně nesprávné oblečení. Pokud nemáte s kempováním zkušenosti, rozhodně si nechte poradit od někoho zkušenějšího. Kromě jiného by vám rozhodně v krosně nemělo chybět tričko, které je vyroben ze stoprocentní bavlny. Skvěle totiž odvádí pot a je velmi pohodlné i při dlouhodobém nošení. Moderní materiály jsou sice fajn, ale bavlně se prostě nic nevyrovná. Tričko volte ideálně ve správné velikosti, nikomu není pohodlné, pokud se mu tričko neustále krabatí, vykasává, nebo dokonce v některých partiích „škrtí“.

Zkuste třeba tričko s potiskem, které zakoupíte u nás v e-shopu, jednoduše online díky pár kliknutím! Vtipný a moderní motiv potěší každé srdce zálesáka, navíc je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu. Dokonalé komfortní a přitom stylové, jiné tričko od nás nečekejte! Stačí si pouze vybrat správnou velikost a už se můžete začít směle těšit na vaši výpravu! Tohle tričko si rádi oblečete nejen na túry, ale třeba i na posezení s vašimi přáteli v blízké hospůdce. Ideální také jako dárek, takž rozhodně neváhejte, pokud se některému z vašich přátel blíží narozeniny či svátek! Trička s potiskem stále frčí, tak si dopřejte něco hezkého a milého i pro sebe!

Zobrazit