Tričko pro kadeřníka 

Kadeřníci mají šmrnc a my jsme se rozhodli ho ještě doladit stylovými dárky s potiskem, které nikde jinde nenajdete! Tričko pro kadeřníka nebo kadeřnici, krásná taška, ale taky roztomilé bodíčko pro miminko kadeřnice? Ano, to všechno najdete v téhle kategorii!
Počet produktů: 4
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Dárky pro všechny vlasové mágy

Jakou supermoc máte vy? Možná, že jste také kadeřník nebo kadeřnice, takže rozhodně disponujete touhle supermocí! Být kadeřníkem zkrátka není jen tak, chce to rozhodně hodně práce, nadneseně řečeno také krev, pot a slzy! Nevěříte? Pak jistě kadeřníkem nejste, ale běžte se zeptat toho, ke kterému chodíte. Rozhodně vám to potvrdí!

Být kadeřníkem je snové povolání, především tedy pro kreativní lidi. Vytváření stále nových účesů, nových barev a variací, to je přece naprosto dokonalé povolání pro někoho, kdo rád experimentuje, no ne? My jsme si dovolili pro tyhle lidi s velkou představivostí vytvořit kolekci přímo pro kadeřníky. Najdete tady nejen pánská a dámská trička s potiskem, ale taky třeba stylovou dlouhou zástěru. Tuhle zástěru klidně využijete v kuchyni, ale rozhodně bychom si ji vzali i do salonu, všichni zákazníci ji stoprocentně ocení!

Nemůžeme pominout ani perfektní eko látkovou tašku s potiskem, která je dokonalá na nošení všech drobností. Nebo třeba na nákup, který potřebujete zařídit cestou z práce. Skvělý dárek pro vaši kadeřnici, nemyslíte? A pro ty kadeřnice, které jsou právě teď na mateřské, respektive spíš pro jejich dětičky, tu mám dokonalé miminkovské bodíčko s potiskem! Neskutečně roztomilé, vaše miminko v něm zazáří! Pohodlný a vysoce kvalitní materiál, který je šetrný k dětské jemné pokožce, navíc se jednoduše udržuje. I přes to, že oblečení je potištěno, nemusíte se nikdy bát jej prát v automatické pračce. Potisk je vysoce oděru odolný, což oceníte zvlášť u dětského oblečení. Tak co, už jste si vybrali ten pravý kousek pro vás? Směle do nakupování, vše vyřídíte jednoduše online!

Zobrazit