Komplet pro mámu - Tak vypadá nejlepší máma na světě - polštář a hrnek s potiskem

608 Kč

-10%

676 Kč

Obsah sady

Tak vypadá nejlepší máma na světě - polštář

Skvělý tip na dárek ke Dni matek, pokud si vůbec nevíte rady! Pohodlí ocení každá máma a díky potisku se opravdu blýsknete! Senzační dárek pro ty nejlepší mámy na světě, kterým tak můžete dát najevo všechnu svou lásku!


Polštářek jako dárek pro všechny mámy na světě – ty nejlepší

Samozřejmě, že pro ty nejlepší! Naše mámy jsou klenot, který si musíme chránit a měli bychom jim to čas od času taky dát trochu najevo. Parádní příležitostí je Den matek, který se tradičně slaví druhou neděli v květnu. Všichni to víme a taky většina z nás pravidelně nakupuje dárky pro mámu pár dní předem. Dejte si letos s dárkem záležet a objednejte si jej už nyní! Polštářek s potiskem je nejen efektní, ale také se naprosto jednoduše udržuje. Má totiž snímatelný povlak, snadno jej tedy vyperete v automatické pračce. Potěšte svoji maminku a povyšte její chvíle odpočinku na královskou záležitost spolu s tímto polštářkem!

Dárek pro mámu má být především od srdce. Něco, co ji potěší. Nemusíte shánět žádné obří dárky ani jí platit dovolenou na Seychelách, abyste ji potěšili. Co třeba právě designový hrnek, který je vyroben přesně na míru všem maminkám?

Rozměr hrnku: průměr 82 mm, výška 95 mm.


Hrnky a hrnečky

Přemýšlejte, co uděláte ráno jako první, když vstanete? Možná si dáte sprchu, možná zamíříte do koupelny a nalíčíte se, ale možná vaše první kroky vedou do kuchyně pro hrnek kávy. A přesně pro tyhle chvíle jsme stvořili dokonalý dárek pro vaší mámu. Stylový a elegantní hrneček s potiskem, kterým jí dokážete, jak moc pro vás znamená. Hrnek je ideálním partnerem pro ranní start do nového dne, díky kterému bude její den ještě mnohem příjemnější! Nakupujte dárky pro mámy už dnes na našem e-shopu!