Komplet pro tátu - mikina, polštář a hrnek s potiskem

1 373 Kč

-10%

1 525 Kč

Obsah sady

Rádi bychom našim blízkým věnovali vždycky naprosto jedinečnou věc.

Jenže jak to zařídit, abychom se neopakovali? Jak být pořád originální a přitom při výběru dárků neztratit šmrnc? Nebojte, v našem e-shopu jste naprosto správně, na originální dárky jsme přeborníci, třeba i na dárky pro ty nejlepší táty na světě!


Dárek pro tátu

Pokud jste sami už otcem, asi víte, co všechno tahle role obnáší. Starosti i radosti, a nikdy nevíte, jestli všechno zvládnete na jedničku. Ale to vlastně ani nikdo nechce. Pokud budete dělat všechno podle svého nejlepšího vědomí a jak nejlépe umíte, věřte tomu, že pro svoje dítě budete tím nejlepším tátou na světě! A pokud mezi tyhle nejlepší táty patří i ten váš otec, neváhejte a kupte mu jako dárek třeba tuhle designovou mikinu. Pohodlný střih s kapucí, skvělý materiál a vtipný potisk pro všechny táty, kterých si vážíme! Nakupujte právě teď v bezpečí domova online!

Polštář s potiskem je skvělý nápad na dárek pro blízkou osobou.

Rozměry polštáře 38x38cm.

Cena obsahuje komplet: povlak s potiskem a zvlášť výplň.

Potisk je vykonán velmi trvalou metodou, odolný proti praní, zároveň příjemný na dotyk.

Co třeba nějaká stylovka z našeho e-shopu? Nemusíte vybírat trička ani mikiny, třeba si vystačíte s drobným dárkem, který tátovi můžete dát jen tak, prostě pro radost. Každý přece rád dostává dárky, tak neváhejte a projděte si nabídku těch originálních už nyní online!

 Rozměr hrnku: průměr 82 mm, výška 95 mm


Jestli si s takovým dárkem nevíte rady, pak si v klidu projděte náš e-shop, zaručeně narazíte na něco, co vás zaujme. Nejen trička, mikiny a polštářky, ale třeba taky hrnečky pro naše táty, kteří jsou kutilové. Uznejte, pokud se něco rozbije, kdo vás napadá a komu voláte o radu? No jasně, přece tátovi, ten si totiž vždycky ví rady. A pak se tedy pro něj bezesporu hodí tenhle nádherný hrnek s potiskem – pro táty, kteří dokáží v životě opravit všechno. Jeho ranní káva tak dostane úplně jinou chuť, to si pište!