Komplet pro tátu - Pokud to neopraví táta, tak už nikdo - tričko a hrnek s potiskem

655 Kč

-10%

728 Kč

Obsah sady

No jistě, na vašeho tátu! Táta je vždycky ten, který má eso v rukávu a dokáže spravit i neopravitelné. Právě pro tyhle šikovné tatínky máme skladem vtipné tričko s potiskem, které se vám pro něj bude hodit jako dárek. Tak neváhejte a honem nakupovat!


Ví, jak co opravit, vždycky si ví rady a dokáže sehnat náhradní díly. Táta k nezaplacení. A když to nedokáže opravit váš táta, pak už nikdo. Taky máte ten pocit? Tak přesně pro takového tátu se hodí tričko od nás! Super padnoucí střih, kvalitní bavlněný materiál a vtipný potisk pro tatínky kutily, to vše dohromady utváří úžasný dárek, bez kterého se dozajista váš táta neobejde. Jestli se blíží tátovy narozeniny nebo svátek, neváhejte a kupte mu tohle tričko už teď, garantujeme, že s takovým dárkem nešlápnete vedle, uvidíte, jak se bude chlubit celému širokému okolí!

Co třeba nějaká stylovka z našeho e-shopu? Nemusíte vybírat trička ani mikiny, třeba si vystačíte s drobným dárkem, který tátovi můžete dát jen tak, prostě pro radost. Každý přece rád dostává dárky, tak neváhejte a projděte si nabídku těch originálních už nyní online!

 Rozměr hrnku: průměr 82 mm, výška 95 mm


Jestli si s takovým dárkem nevíte rady, pak si v klidu projděte náš e-shop, zaručeně narazíte na něco, co vás zaujme. Nejen trička, mikiny a polštářky, ale třeba taky hrnečky pro naše táty, kteří jsou kutilové. Uznejte, pokud se něco rozbije, kdo vás napadá a komu voláte o radu? No jasně, přece tátovi, ten si totiž vždycky ví rady. A pak se tedy pro něj bezesporu hodí tenhle nádherný hrnek s potiskem – pro táty, kteří dokáží v životě opravit všechno. Jeho ranní káva tak dostane úplně jinou chuť, to si pište!