Komplet pro tátu - Tak vypadá nejlepší táta na světě - tričko a hrnek s potiskem

662 Kč

-10%

735 Kč

Obsah sady

Tátové jsou pro náš život neuvěřitelně důležití. A taky toho dost pro nás dělají, jen si vzpomeňte na bezpočet situací, kdy vás táta tahal z průšvihu a kdy vám pomohl. Pro naše táty hrdiny tady máme speciální dárek, který si bezpochyby zaslouží!


Milujete svého tátu a jste mu věční za všechno, co pro vás kdy udělal? Ani se nedivíme, tátové mají ochranu svým potomků tak trochu jako svou práci. Tak mu svou vděčnost dejte najevo, třeba s dopomocí stylového trička s potiskem! Potisk pro nejlepší táty na světě stoprocentně dojme i toho největšího drsňáka. Vsadíte se? Nemusíte, garantujeme vám, že s tímhle dárkem vedle rozhodně nešlápnete, naopak, tátovi vykouzlíte úsměv na tváři. Nakupujte pohodlně online v našem e-shopu, a to třeba právě dárek pro vašeho tátu. Originálnější dárek prostě nenajdete :)

Hrnek pro každého tátu.Myslíte si, že je vás táta ten nejlepší na světě?

Určitě máte pravdu! A přesně pro tyhle nejlepší tatínky jsme připravili krásný dárek s potiskem! U nás totiž najdete nejenom trička a mikiny, ale také třeba super stylové hrnky, které jsou ideální jako dárek, třeba právě pro všechny táty!

Rozměr hrnku: průměr 82 mm, výška 95 mm


Hrnek pro každého tátu

Hrnek je univerzální dárek, kterým potěšíte každého. Můžete po něm sáhnout i tehdy, pokud si tak trochu nevíte rady, když sháníte nějaký dárek. Nejinak je tomu i u táty. Táta si ale zaslouží něco víc, než jen obyčejný hrnek z výprodeje. Dejte tátovi najevo, jak moc pro vás znamená! Jak? Díky našemu originálnímu hrnku s potiskem! Uvidíte, že design pro nejlepšího tátu na světě mu určitě vykouzlí úsměv na tváři! Neváhejte a objednejte si dárek pro tátu ještě dnes, Den otců je téměř za rohem!