Komplet pro rodinu - Baterie - trička s potiskem


411 Kč

-10%

456 Kč411 Kč

-10%

456 Kč404 Kč

-10%

449 Kč404 Kč

-10%

449 Kč


1 630 Kč

-10%

1 811 Kč

Obsah sady

To je někdy přesně to, co čeho se nám nedostává.

A nejen nám, ale především rodičům. Na rodičovství se člověk nikdy dost nepřipraví, a hlavně se nelze připravit na to, jak moc je náročné na energii. Ať už v úplném začátku, kdy miminko každou chvíli pláče, nebo později v pubertě, kdy se nám otevírá kudla v kapse. Baterie otce se tak zdá vybitá…


Dobito?

Ale nebojte! Otcové jsou přímo proslulí tím, že jim energie téměř nikde nedojde! I když se někdy může zdát, že je jejich baterie téměř vybitá, nakonec se vždycky vzchopí! Dejte svému tátovi najevo, jak moc si vážíte toho všeho, co pro vás dělá, a že moc dobře víte, jak to má těžké. Dejte mu chvíli oddechu a věnujte mu třeba tohle stylové tričko! K svátku, narozeninám nebo třeba ke Dni otců, není příležitost, ke které by se designové tričko pro tatínky nehodilo. Nízký stav baterie vykazují často především mladí tatínci, takže tohle tričko využijete jako super dárek i pro ty novopečené a nezkušené otce :)

Tohle tričko se hodí pro všechny kluky, kteří se prostě nezastaví. Což jsou skoro všichni. Ideální je darovat tohle tričko v páru s rodičovským, který má ovšem baterie již vybité… Vtipný dárek pro celou rodinu!


Full battery mode pro správné kluky

Černá barva je stálicí, které baví všechny generace, a to i ty nejmladší. Pokud chcete svému synovi, synovci nebo třeba někomu známému udělat radost při nejbližší příležitosti, tohle tričko by mohlo být opravdu to pravé. Jednoduchý design nepostrádá špetku humoru, takže pobavíte nejen obdarovaného, ale i celé jeho okolí. Vsaďte se, že tohle tričko bude s velkou radostí nosit! O potisk se bát rozhodně nemusíte, nezničí jej ani pravidelné praní v automatické pračce. Super tip na dárek, tak spěchejte nakupovat už nyní!

Tento nápis se vám obvykle objeví na telefonu, pokud není dostatečně nabitý…

… ale co když má nedostatek energie i naše máma? Jen si představte, co všechno dělá a co všechno zvládá. Postěžuje si někdy na to, že má vybité baterky? Možná ne, ale nejspíš ano. A přesně pro tuhle příležitost jsme si pro vás připravili originální tričko s potiskem!

Dámské tričko s potiskem. Ušito z bavlny příjemné na nošení, hodí se na každodenní nošení i jako nápad na dárek pro ženu.


Perpetuum mobile

Jo, i naše mámy někdy připomínají právě tenhle stroj. Skoro nikdy se nezastaví, čas pro sebe příliš neřeší a běhají kolem práce, rodiny a domácnosti. Zkuste mámě dát najevo, že moc dobře víte, že po tom všem příliš energie mít nebude… a že by taky měla myslet tak trochu na sebe, dobít si baterky a užít si chvíli volna pro sebe! Připravte jí k tomu nejen podmínky, ale i tohle tričko! Vtipný veselý potisk a dobře padnoucí střih garantují maximální spokojenost na straně vaší mámy, pokud k tomu přihodíte trochu pomoci a volného času pro ni, stane se pro ni dárkem snů!

Dětské tričko s potiskem. Jak materiál, tak i potisk jsou 100% bezpečné pro dětskou pokožku. Nejlepší nápad na dárek pro Vaše dítě.