Tričko pro krále a královnu 

Žijete moderním životem single, nebo i vy máte někoho, na koho se celý den těšíte? Někoho, kdo je pro vás ten nejdůležitější na světě (kromě rodičů, samozřejmě)? Víte, život single je vlastně moc fajn, nemusíte se nikomu přizpůsobovat, chodíte si, kam chcete, zábavu si řídíte podle sebe, nikdo po vás doma nevyžaduje nákupy nebo domácí práce, a spoléháte se pouze sami na sebe. Jde ale o to, že člověk je uzpůsobený spíš pro život ve větší skupině lidí, a minimálně v páru s někým, s kým si opravdu
Počet produktů: 67
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 67 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 67 položek

Máte svého krále nebo královnu?

A vůbec to není myšlené tak, jestli vám někdo vládne, či ne, zda má někdo z vás v páru navrch. Pokud máte doma svého krále či královnu, jistě nám dáte za pravdu, že jim chcete dost často udělat radost. Ať už společně stráveným časem, procházkou nebo třeba lístky do kina, nebo také nějaký zajímavým či vtipným dárkem. Pro naše milované většinou vybíráme takové dárky od srdce docela snadno, protože přesně víme, co ten druhý ocení a jaký má vkus. Není tak problém vybrat nějaký nápaditý dárek pro vaše milovaného či milovanou.

Vyjádřete naprostý obdiv svému miláčkovi!

Zřejmě se shodneme na tom, že váš král nebo královna mají spoustu zájmů, které přímo nabízejí možnost kopě nějakého vhodného dárku. Nicméně tyhle možnosti pro dnešek pomineme, nechte si je v záloze třeba pro narozeniny nebo jinou slavnostní příležitost.

Dneska bude řeč o dárcích, které vašemu milovanému či milované ukáže, že jsou pro vás opravdovým králem nebo královnou! Jsou to dárky s potiskem, které přesně dokáží vyjádřit vaše city k tomu druhému!

Nepochybně si každý z nás čas od času dopřeje kávu nebo čaj, pro takovou příležitost se hodí naše krásné hrnečky s vtipným potiskem, který si zvolíte sami! Váš drahoušek si tak pokaždé při své ranní kávě vzpomene na to, co pro vás znamená. A co je hezčího, než když už vám ráno taková maličkost vykouzlí úsměv na tváři?

Miluje vaše drahá polovička spánek? Dopřejte jí pohodlný a měkoučký polštář s vlastním potiskem v nápaditém designu pro ještě větší pohodlí! Odpočinutá partnerka znamená dobře naladěnou partnerku a to je přece výhra, ne?

Chcete ale dárek, který bude mít váš král nebo královna stále u sebe a bude mu tak připomínat právě vás? Není nic lepšího, než darovat úžasně pohodlné tričko s nápaditým potiskem! Vtipný nápis a kvalitní tričko tvoří kombinaci, které nikdo neodolá. Navíc v několika barvách, v dámské i pánské verzi, vybere si tak opravdu každý! A pozor, verze pro chladnější dny nebo třeba pro procházky venku, fajn mikiny s kapucí vyrobené z vysoce kvalitní bavlny, samozřejmě také s potiskem, který si zvolíte!

Darujte své drahé polovičce něco neobvyklého.

Králové a královny se rodí v každém ročním období - jak v létě, kdy se nosí volná a lehká trička, tak později na podzim a v zimě, kdy se hodí teplá mikina s kapucí. Nehledě na to, kdy slavíš narozeniny, najdeš v té kategorii oděv vhodný pro Tvůj ušlechtilý původ.

Dokonce i v královských rodinách se objevují opravdoví spáči. Jsme připraveni i na tuto skutečnost. Seznam se s pohodlnými polštáři s potiskem, které šijeme právě pro ně. Potřebuješ dárek pro kluka - krále spánku nebo jde o dárek pro ženu - spící královnu po tvém boku? Nezklameme ani fandy sportu s modrou krví. Pro ně jsme umístili výrazné nápisy týkající se královského původu na sportovní trička v místě obvykle zarezervovaném pro příjmení. Pod ním je jasná věc číslo jedna - aristokratům přece patří prvenství.

Tričko pro přítele vyjádří více než tisíc slov.

Nebo co takhle skromným tričkem s potiskem obdarovat sám sebe? Osobně nemáme nic proti. Sebevědomí je cítění vlastních hodnot, které se hodí v životě, ve společenských a partnerských kontaktech. Možná to není ideální oděv na první rande, ale na další setkání se hodí. Koneckonců, je nejlepší, abyste to udělali hned a nenechali svému budoucímu partnerovi pochybnosti. Zkrátka aby věděl, s čím má počítat.

Tričko s potiskem je rovněž dokonalým dárkem pro přítele. Ačkoli mnoho televizních reklam přesvědčuje o produktech, které vyjadřují více než tisíc slov, podle našeho názoru bude optimální jedna, ale konkrétní věta. Obdaruj tak blízkou osobu jedním z našich královských triček či jednou za našich mikin s potiskem nebo navrhni vlastní koncept, který pro Vás zrealizujeme. Nakonec, Váš kamarád, kamarádka či partner si zaslouží vynalézavost a kreativitu při vytváření nezapomenutelného daru pro něj.

Zobrazit