Tričko k 18 narozeninám 

18 let… Proč je tento věk brán jako velký mezník? Ti, kteří tohoto věku ještě nedosáhli, k němu vzhlížejí jako ke své metě, ti, kteří ho již mají za sebou, by dost často rádi vrátili čas, aby jim osmnáct ještě jednou bylo… Osmnáct, sladký věk studentský, kdy ještě nemáme starosti jako ostatní dospělí. Studujeme na střední, prožíváme první lásky, a nemusíme většinou řešit existenční nebo další podobné starosti. Žijeme tady a teď, užíváme si volného času a máme spoustu snů a plánů do budoucna.
Počet produktů: 9
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

Dospělost?

Ano, už to tak je, alespoň podle zákona. I když existuje několik zemí, kde je za dospělost považován jiný věk, ve většině zemí je to právě dovršení osmnácti let. Stát se dospělým znamená přestat být dítětem (sami si odpovězte, nakolik je to pravdou). Člověk začíná být zodpovědný sám za sebe, může jít k volbám, může se oženit či vdát, získat zaměstnání, udělat si řidičský průkaz nebo začít pít alkohol. Jak sami vidíme, osmnácté narozeniny jsou velkým mezníkem v životě každého člověka a je naprosto přirozené, že oslavy právě těchto narozenin bývají velmi bujaré.

Jaký dárek pro vašeho kamaráda?

Čím podarovat vašeho kamaráda, kterému už osmnáctka klepe na dveře? Speciální narozeniny si žádají speciální dárky, a proto vůbec není od věci podarovat oslavence něčím, co jeho věk vyzdvihne, něčím, co dá každému najevo, že má tu čest právě potkat nového dospělého člověka. Protože taková oslava určitě bude veliká a bude mít spoustu pozvaných, je třeba bezpochyby upozornit na oslavence. Proč to tedy rovnou nespojit s dárkem?

Ideálním dárkem pro každý věk, a to nejen pro čerstvé osmnáctileté, je bezesporu kvalitní tričko s tematickým potiskem. Trička jsou vyráběna z kvalitní bavlny, potisky jsou pak vyráběny nejnovější technologií, což zaručuje opravdu špičkovou kvalitu. Vsaďte se, že jakmile si oslavenec oblékne právě tohle tričko, pobaví všechny svoje hosty. Ocení nejen vtipný design, ale taky úžasný komfort a pohodlí. A co víc, tričkem můžete podarovat nejen svoje kamarády, ale i dívky, protože v našem online shopu máme k dispozici pánské i dámské verze. A na originální dárek je zaděláno!

Pokud si nevyberete z našich vzorů, určitě nás neváhejte kontaktovat. Chápeme, že tyto nevšední a neopakovatelné narozeniny si žádají i neotřelý design, a proto vám rádi vyrobíme tričko nebo mikinu na míru s vaším vlastním grafickým návrhem. Tak na co ještě čekáte? :)

Zobrazit