Komplet pro tátu - Tak vypadá nejlepší táta na světě - mikina a polštář s potiskem

1 121 Kč

-10%

1 246 Kč

Obsah sady

Rádi bychom našim blízkým věnovali vždycky naprosto jedinečnou věc.

Jenže jak to zařídit, abychom se neopakovali? Jak být pořád originální a přitom při výběru dárků neztratit šmrnc? Nebojte, v našem e-shopu jste naprosto správně, na originální dárky jsme přeborníci, třeba i na dárky pro ty nejlepší táty na světě!


Dárek pro tátu

Pokud jste sami už otcem, asi víte, co všechno tahle role obnáší. Starosti i radosti, a nikdy nevíte, jestli všechno zvládnete na jedničku. Ale to vlastně ani nikdo nechce. Pokud budete dělat všechno podle svého nejlepšího vědomí a jak nejlépe umíte, věřte tomu, že pro svoje dítě budete tím nejlepším tátou na světě! A pokud mezi tyhle nejlepší táty patří i ten váš otec, neváhejte a kupte mu jako dárek třeba tuhle designovou mikinu. Pohodlný střih s kapucí, skvělý materiál a vtipný potisk pro všechny táty, kterých si vážíme! Nakupujte právě teď v bezpečí domova online!

Polštářek pro nejlepšího tátu - hledáte ideální dárek pro svého tátu?

Už hledat nemusíte. Naše milované blízké osoby si totiž zaslouží jen to nejlepší. A přesně proto jsme tady. Vytváříme originální dárky pro všechny vaše blízké. V našem e-shopu vyberete dárek třeba i pro toho nejlepšího tátu na světě!

Rozměry polštáře 38x38cm.

Cena obsahuje komplet: povlak s potiskem a zvlášť výplň.

Potisk je vykonán velmi trvalou metodou, odolný proti praní, zároveň příjemný na dotyk.


Polštářek pro nejlepšího tátu

Co třeba krásný měkoučký polštářek s potiskem? Nebojte, nestřílíme si z vás, polštářek je opravdu fajn tip na dárek! Každý si rád dá šlofíka, odpočine nebo relaxuje u televize či knížky. A nejinak je tomu určitě i u vašeho táty. Dopřejte mu chvíle odpočinku a dejte mu zároveň najevo, jak moc ho máte rádi! Polštářek s potiskem je k tomu naprosto ideální! Dárek, který nezklame, a hodí se ideálně třeba k nadcházejícímu Dni otců. Nepromeškejte svou šanci a nakupujte včas a pohodlně v našem e-shopu!