Jeho veličenstvo dědeček - pánské tričko s potiskem

Nový produkt

Dárky jsou někdy zapeklitou věcí. Lámeme si marně hlavu, jaký dárek by byl ten nejlepší, nejúžasnější a celkově dokonalý. Třeba pro vašeho dědečka. Napadlo vás vlastně někdy, že mu můžete darovati vtipný a neotřelý dárek, jako je tričko s potiskem?×

449 Kč

Dostupný produkt Doba realizace  1-2 pracovní dny


Více informací

Tričko pro jeho výsost, veličenstvo dědečka

Dědeček má v rodině výsadní postavení. Je takříkajíc stále ještě hlavou rodiny, i když už se trochu drží v pozadí. To ale nic neubírá na jeho autoritě a taky na výsadách! Milovanému dědečkovi patří jen to nejlepší, proto vybírejte dárek právě v našem e-shopu! Úžasně pohodlné tričko s potiskem v designu pro všechny dědečky, kteří jsou zrozeni pro roli jejich královského veličenstva! Vtipný potisk a kvalitní materiál nenechají vašeho dědu na pochybách, jak moc pro vás znamená. A postará se vám taky o vkusný a originální dárek, který seženete díky několika kliknutím. Směle do nakupování!

Příslušenství

Recenze

Shrnutí

4.7

(19 Recenze)

Filtrovat

 • 5
  (14)
 • 4
  (5)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Napište recenzi

Napište recenzi

Jeho veličenstvo dědeček - pánské tričko s potiskem

Jeho veličenstvo dědeček - pánské tričko s potiskem

Dárky jsou někdy zapeklitou věcí. Lámeme si marně hlavu, jaký dárek by byl ten nejlepší, nejúžasnější a celkově dokonalý. Třeba pro vašeho dědečka. Napadlo vás vlastně někdy, že mu můžete darovati vtipný a neotřelý dárek, jako je tričko s potiskem?