Dárek pro rodinu 

Říká se, že rodina je základ státu. Rodina je opravdu něco, co je pro náš život nesmírně důležité. Společenství, které nám dává určitou jistotu, kam se můžeme vracet, v rodině jsou lidé nám nejbližší. Celý náš život se obracíme na rodinu a vracíme se do té své původní, kterou tvořili ve svém jádru táta s mámou a sourozenci, nicméně v širším kruhu všichni příbuzní. Postupně tvoříme svou vlastní rodinu, která vlastně tu původní pouze o něco víc rozšiřuje. Rodina má spoustu členů, a každý v ní má s
Počet produktů: 234

Podkategorie

 • Originální dárek pro...

  Svátek matek, oslavy a dárky pro naše mámy

  Oslava matek a mateřství se táhne jako červená nit celými dějinami, počínaje řeckými slavnostmi, přes oslavy matek v 16. století, až po století dvacáté. Tehdy vznikla myšlenka pravidelných oslav Dne matek, kdy děti obdarovávají svoje maminky, a to především vlastnoručně vyráběnými dárky.

  Nejen děti by ale měly na své mámy pamatovat. I když jsme dospělí, pořád jsme děti svých maminek a zaslouží si určitě nějaký nápaditý a milý dárek.

  Jaký je ale ten nejlepší dárek pro naše mámy?

  Slušelo by se říct, že ten, který je od srdce. Naše mámy si zaslouží jen to nejlepší, co ale dělat, když nejsem zrovna zruční a vlastnoručně vyrobený dárek pro mámu nám dělá trochu potíže? Pravdou je, že ne každý je manuálně zručný, aby svůj vlastní dárek dokázal vyrobit, i proto máme pár tipů, které vám mohou pomoci

  Určitě nic nezkazíte, pokud darujete věc, která přesně vyjádří to, co ke své mámě cítíte. Na výběr tak máte třeba nápadité hrnečky na ranní kávu nebo pohodlné polštářky s potiskem, které vaši mámu určitě potěší a zpříjemní jí všední dny. Ať už ráno u snídaně, nebo večer při odpočinku na gauči, vždycky si vzpomene na vás. Pokud se vám ale tyto zdají příliš všední a chystáte se darovat nějaký speciální dáreček, určitě nemůžete pominout designová dámská trička pro mámy, které nabízíme. Kvalitní materiál, skvělé barvy a potisk určený přímo pro mámy je činí pravděpodobně tím nenápaditějším a nejlepším dárkem pro vaše matky. Pohodlná trička v dámském střihu navíc nabízí spoustu různých designů, takže bude nepochybně možné vybrat ten pravý právě pro vaší mámu. A pak si pokaždé, když si tričko obleče, určitě vzpomene na vás a na všechnu lásku, kterou jí dáváte. Dámské tričko pro mámu je moc pěkný nápad, který stojí za to využít právě pro letošní den matek. Nápis, který si pro mámu vyberete, přesně vyjádří vaši vděčnost za to, co pro vás vaše máma celý život dělá, a směle tak nahradí jakýkoli vlastnoručně vyrobený dárek!

 • Originální dárek pro...

  Tátové nastupují na scénu

  Jak člověk prochází různými vývojovými obdobími, je jasné, že někdy si rozumí víc s mámou a někdy zase s tátou. Tátové mají všeobecně jiný přístup než naše mamky, ale právě tenhle jejich „mužský“ princip je neskutečně důležitý. Vzpomeňte si na toho svého tátu: i když se s vámi třeba tolik nemazlil jako máma, tak jste moc dobře věděli, že mu na vás záleží. Naučil vás jezdit na kole, lézt na stromy, naučil vás třeba řešit situace bez zbytečných emocí, dokázal vám spravit kolo a byl vám vždycky příkladem, podle kterého jste se řídili a věděli, že takhle je to správně. Tátové si bezpochyby zaslouží ocenění, stejně jako vaše mámy. Pro jim tedy nevymyslet nějaký pěkný a vtipný dárek?

  Jedinečný dárek právě pro vašeho tátu

  Někdy je docela těžké vymýšlet dárky pro někoho tak důležitého, jako je náš táta. Chcete mu dát dárek, který mu opravdu ukáže, jak moc ho máte rádi, a zároveň to nechcete jen tak odbýt. A právě proto jsme tady pro vás :)

  Chodí váš táta ještě do práce? Podarujte ho vtipným hrnkem na kávu, který mu budou jeho kolegové závidět! Originální potisk dle vaší volby ho jistě potěší a nedá na vás zapomenout.

  Dává si váš táta po nedělním obědě šlofíka? Jasně, jako skoro každý, zkuste mu tedy dát jako dárek pohodlný měkoučký polštář s potiskem, který sami vyberete! Svůj odpolední odpočinek bude tak mít ještě mnohem více radši :)

  Je váš táta veselá kopa, která nezkazí žádnou legraci? Nebo se váš partner stal právě čerstvě otcem? Pak nepochybně ocení kvalitní tričko s vtipným potiskem, které naprosto přesně vyjádří to, co si o něm myslíte. Váš taťka tak dostane dárek, se kterým se určitě rád pochlubí při nejbližší příležitosti. Slova jako Nejlepší táta, nebo hrdý otec v našem slovníku nechybí a rádi vám vytvoříme tričko na míru podle vašich představ! Trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny a s inovativním designem potisku, který vydrží i několikeré praní bez jakéhokoli poškození. Doufáme tak, že se váš táta bude těšit ze svého trička ještě hodně dlouho!

 • Pro děti

  Dárky pro naše špunty

  Pro naše malá zlatíčka se dárky hodně řídí podle věku nebo pohlaví. Je jasné, že prim hrají mezi dárky pro děti nejrůznější hračky. Jejich výběr se právě odvíjí podle věku, jinou hračku koupíte malému kojenci, jinou zvolíte pro roční dítě objevující svět, a úplně jiné požadavky jsou pro děti předškoláčky. Někdy může být docela těžké odhadnout, co které dítě už doma má, nebo nemá, dost často byste se také dárkem netrefili kvůli odlišné výchově rodičů – někdo preferuje přírodní materiály, jiný edukativní hračky, někteří rodiče zase nechtějí své děti hračkami zahlcovat, proto by je další „věc do baráku“ příliš nepotěšila. Co si tedy s tím počít?

  Existuje ideální dárek?

  Dá se říct, že ano. Samozřejmě, nikdy se zřejmě netrefíte do vkusu každého, ale jsou určité společné znaky, které všechny děti milují.
  Dárek. JAKÝKOLIV. Děti pravdu zbožňují, pokud můžou dostat dáreček, a je vcelku lhostejno, zda vás stál pár korun, nebo jste za něj utratili mnohem více.
  Barvy. Všechny děti mají rádi barevné věci, čím pestřejší, tím lepší. Holčičky tradičně preferují růžovou a červenou, ale děti opravdu nepohrdnou žádnou barvou. A co víc, kolikrát nás starší děti překvapí třeba neuvěřitelnými kombinacemi oblečení, které jsou schopny si na sebe obléknout.
  Pohádky. Bez výjimky zbožňují všechny děti. Potvrzeno. A cokoli, co je spojeno s jejich oblíbenou pohádkou, akčním hrdinou nebo hlavní postavou, jim zaručeně udělá radost.

  Fajn, a co to takhle zkusit spojit dohromady? Že to nejde? Ale ano, u nás to jde! Podarujte svého špunta krásným kvalitním tričkem nebo bodíčkem v úžasných barvách, s vtipným potiskem! Zářivé barvy vykouzlí dítěti zářivý úsměv, to vám garantujeme! Vtipný obrázek je skvělým bonusem, na který zareaguje určitě každý malý človíček. A nebojte, úspěch to nebude jen u holčiček, které se rády parádí, kluci si jistě přijdou na své! Kdo by nechtěl mít tričko svého oblíbeného superhrdiny? Vsaďte se, že ve školce budou všichni závidět a maminky budou chtít vědět, kde jste tohle barevné bavlněné tričko koupili! A pokud je váš prcek opravdu ještě malinký, vyřešíte to jednoduše bavlněným body s legračním nápisem - každý rodič dobře zná a každému vykouzlí úsměv.

 • Dědeček
 • Babička
 • Bratr
 • Sestra
 • Tetička
 • Strýc
 • Švagr
na stránku
Zobrazeno 55 – 81 z 234 položek
Zobrazeno 55 – 81 z 234 položek

Trička s potiskem - dárek ke každé příležitosti

Začněme od dodatečných vlastností, které prezentují naše příležitostná trička. Jednou z nich je dobrá kvalita díky použití bavlny. Za zmínku stojí také novodobá technika potisku, která zajistí, že se nápis nebo grafika udrží na materiálu po mnoha vypráních a sázíme na to, že majitel trička jej bude...

Trička s potiskem - dárek ke každé příležitosti

Začněme od dodatečných vlastností, které prezentují naše příležitostná trička. Jednou z nich je dobrá kvalita díky použití bavlny. Za zmínku stojí také novodobá technika potisku, která zajistí, že se nápis nebo grafika udrží na materiálu po mnoha vypráních a sázíme na to, že majitel trička jej bude nosit pravidelně a doufáme, že se tak bude dít mnoho let. Pokud k tomu dodáme módní a v podstatě nadčasové střihy připravené jak pro dámy, tak pro pány, máme produkt dobré kvality za rozumnou cenu. Většina připravených vzorů může bez problému sloužit jako trička na dárek. Rozhodují o tom nejen příležitosti, které jsme zachytili na grafikách našeho sortimentu, ale také dobrá kvalita provedení.

Co je pro nás speciální příležitost?

Tématická trička, která lze nalézt v této sekci jsou spojena s mnoha důležitými příležitostmi, které můžeme slavit spolu se svými nejbližšími přáteli a rodinou. Začněme od nejpopulárnější kategorie, čili narozeninová trička. Ve věku 50 let je čas přiznat si, že celou dobu se pracovalo na svém vzhledu a ve věku 40, že nám je sotva 18 a máme 22-roční zkušenost. Na Den Matek jsme také připravili dokonalá trička jako dárek se Supermámou. V našem sortimentu lze nalézt i Supertátu či Superbabičku. Další tématická trička byla připravena na rozlučkové večírky. Pánové mají šanci pomocí našich triček ukázat, jak důležitou roli v jejich životě hraje tchýně. Některá tématická trička dostupná v našem obchodě můžeme zosobnit na přání zákazníka dodáním vybraného jména do hotového motivu. Poté budou trička skvělým dárkem. Příležitostná trička je kategorie, ve které si každý náš zákazník lehce najde něco pro sebe a své nejbližší.

Zobrazit