Tričko pro šéfa 

Šéfové jsou někdy pekelně nároční, určitě s tím máte sami zkušenost! Být šéfem ale není jen tak ledajaká práce, dá to poměrně fušku. Odměňte svého šéfa jedinečným dárkem a dejte mu najevo, že si jej vážíte!
Počet produktů: 8
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek

Dárek pro ty nejlepší šéfy pod sluncem

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli dárek z kategorie šéfové, se žádným rozhodně nešlápnete vedle! Dárky s potiskem jsou klasikou, která se hodí naprosto pro všechny, a to dokonce i pro vašeho šéfa! Ať už pohodlná a stylová mikina s kapucí, nebo tričko pro pány i dámy, rozhodně vyberete to pravé. Spoustu potisků, vtipné pro ty, kteří mají smysl pro humor a ty originální pro jakéhokoli šéfa. Vyberte si dárek k Vánocům, na oslavu firmy nebo třeba šéfovi k narozeninám! Dárek od nás se hodí naprosto pro jakoukoliv příležitost.

Textil, který nabízíme v našem e-shopu, je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, rozhodně vám poskytne pohodlí pro celý den. Tričko ani mikinu nebudete chtít sundat! Potisk je nanášen pomocí moderní technologie a je vysoce oděru odolný, takže se nemusíte bát ani praní v automatické pračce.

Pokud je váš šéf člověk, který je pro každou legraci, rozhodně neváhejte a vyberte mu třeba tričko pro ředitele cirkusu. Možná si jej nevezme na jednání s obchodními partnery, ale na firemní večírek zcela jistě a ještě velmi rád! Stačí zvolit tu správnou velikost a objednat si jednoduše online. Dárek vám doručíme rychlostí blesku a bez zbytečných front v nákupních centrech. Všechny dárky, včetně těch pro šéfa, totiž pořídíte právě v našem e-shopu. Proklikejte si celou nabídku a udělejte vašemu šéfovi radost!

Zobrazit