Psi a kočky 

Kočka nebo pes? Jakého domácího mazlíčka upřednostňujete vy? Lidé se často střetnou právě v názoru na to, jakého mazlíčka mají raději. A proč právě o tomhle tématu vznikají velké diskuze? V podstatě proto, že se jedná o dva rozdílné typy lidí, kteří si psa nebo kočku jako svého domácího miláčka zvolí. Vychází to už z povahy samotného zvířete. Pes potřebuje společnost a pozornost svého pána, potřebuje také časté venčení. Naproti tomu s kočkou ven chodit nemusíte a s klidem se bez vás obejde celý
Počet produktů: 106
na stránku
Zobrazeno 1 – 36 z 106 položek
Zobrazeno 1 – 36 z 106 položek

A co vy, kočka nebo pes?

Jedním z důvodů, proč vznikají rozepře mezi milovníky koček a psů, může být také to, že majitelé psů bývají většinou otevřenější a mají větší tendence dodržovat pravidla. Naproti tomu majitelé koček bývají spíš introvertní povahy a důležitější než pravidla je pro ně určitá komfortnost. Na tohle téma existuje i řada průzkumů, nikoli ale pro to, aby se zabránilo případným diskuzím o tom, kdo je lepší, praktičtější, inteligentnější, a podobně, ale třeba proto, aby mohli lékaři případně lidem nabídnout odpovídající terapii. A je pravdou, že domácí mazlíček, ať už jakýkoli, je velmi často mnohem víc než ty nejúčinnější léky.

Dárky pro milovníků psů a koček

Dárky pro kočkomily a milovníky psů můžete vyřešit docela elegantním způsobem. Jelikož milují zvířata, tak právě tematika koček nebo psů je potěší, ať už bude obsažená v jakémkoli dárku.

Pokud váháte, jaký dárek vymyslet k svátku nebo k narozeninám vašeho kamaráda nebo kamarádky a přitom víte, že se jedná o vášnivého kynologa nebo milovníka, máte vyhráno. Zkuste jeho nebo ji podarovat krásným hrnkem s potiskem! Jejich ranní káva jim ode dneška vykouzlí úsměv na tváři, nejen kvůli pěknému tematickému potisku na hrnku, ale i díky vzpomínce na vás :)

Miluje váš přítel relax? Tak mu jej ještě zpříjemněte! Nechte mu vyrobit pohodlný a měkoučký polštářek s potiskem psa nebo kočky! Každý milovník zvířat jistě zaplesá! Polštářek je vyráběn z kvalitního materiálu, který chvíle odpočinku posune na vyšší úroveň :)

Pokud si stále nejste příliš jisti, trefou do černého je pak vtipné tričko s potiskem. Potisk vytváříme pomocí nejnovější technologie, trička jsou vyráběna z vysoce kvalitní bavlny, jedná se tedy o jedinečné kousky! Vybírat můžete ze široké škály různých potisků, pokud ale nenajdete žádný, který by vás zaujal, neváhejte nás kontaktovat! Rádi pro vás vytvoříme potisk na míru přesně podle vašich představ! Skladem máme trička pro muže i ženy, různé barvy i střihy, takže je z čeho vybírat. Tak neváhejte a objednejte si ten nejlepší dárek v našem online shopu právě dnes!

Zobrazit