Trička a mikiny 

Počet produktů: 438

Podkategorie

 • Vtipná
 • Dárek pro Mámu, Tátu,...
 • Hudba
 • I love
 • Seriálová trička
 • Meme
 • Sex
 • Geek

  Geek trička přináší náš geek shop

  Kupujete si pravidelně nejmodernější smartphony, notebooky a neustále vylepšujete počítač? Jste na všech sociálních sítích, email prohlížíte každou půlhodinu a bez internetu se už prakticky neobejdete? Pro vás jsou určena geek trička a další geek shop sortiment. V nabídce dále naleznete IT trička pro programátory.

  Geek shop
  Profíkem v IT se člověk nestává po přečtení jedné příručky. Dá se ale spekulovat, že má dobře nakročeno ten, kdo se dovede zasmát profesním vtipům. Geek shop je oddělení, kde si normální smrtelníci moc nepočtou. Pro kodéry, webmastery a další magory, co jsou v prostředí IT technologií jako doma je tu naopak spousta příležitostí, jak si na svém okolí vyzkoušet, kde jsou skrytí lidé stejné krve. Když se na ulici nádherná dívka zasměje vašemu binárnímu vtipu na tričku, může z toho být taky láska na celý život  ;-)

 • Love & Pro páry

  Mikiny a trička pro páry se skvěle hodí k různým příležitostem, např. zasnoubení. Podobná trička a zábavné nápisy pobaví na akcích jako rozlučky se svobodou. Musíme přiznat, že je to jedna z nejlepších sekcí našeho internetového obchodu, a trička s potiskem pro zamilované se opravdu hodně prodávají. A asi by se neměl nikdo divit - zamilovaných přece nikdy nechybí ;)

  Nezapomeňte, že trička pro páry to není oblečení jen pro zamilované páry - v našem internetovém obchodě najdete rovněž trička pro čerstvé rodiče a jejich děti. Vtipné tričko, které by nemělo chybět na prvních setkáních dítěte s rodinou zaručuje výbuchy smíchu ;) Je to také skvělý návrh na focení s dítětem do rodinného alba. Více najdete ve speciální sekci trička pro mámy a táty. Pokud se náhodou budete ve velkém fotit do rodinného alba - trička pro páry s potiskem také najdete! Doporučujeme ;) Pamatujte, že již od 1000 Kč Vám vybraná trička pošleme zdarma!

  Máte nápad na vlastní trička?

  Pro páry, které chtějí mít trička se svou vlastní grafikou či textem rovněž máme dobrou zprávu - pro naše zákazníky taková trička vyrábíme. Disponujeme novodobou technikou, díky které tiskneme nápisy či grafiku vysoké kvality na materiál. Mějte na paměti, že si nemusíte vybírat ze vzorů z našeho obchodu - rádi pro Vás vyrobíme také jiné modely triček (např. polo) nebo mikin. Trička pro páry s potiskem jsou naší specialitou. Čekáme na Tvou objednávku již dnes!

 • Sport
 • Ostatní
 • Trička pro děti
 • Trička bez potisku
 • VÁŠ TEXT
 • Alkohol a drogy
 • Králové a Královny
 • Práce

  Pro zaměstnance máme také něco speciálního

  Nehledě na to, v jakém oboru děláš, si určitě najdeš něco pro sebe. Konec konců některé zábavné situace spojené s prací se stávají v každé branži. Tričko s potiskem do práce s sebou obvykle nese dost univerzální poslání - např. s přimhouřenýma očima vyjadřuje náš postoj ke každodenním povinnostem. Samozřejmě se potisky tohoto typu hodí jen v situaci, kdy má náš šéf smysl pro humor. Tak je to právě v naší firmě, proto se nemuseli návrháři držet s fantazií na uzdě a připravili něco extra také pro Tebe.

  Tričko s potiskem do práce je také skvělý dárek pro kolegu z kanceláře. Pokud se ve Vašem týmu blíží něčí narozeniny a nemáte ponětí, čím kolegu obdarovat - zde najdete odpověď. Tričko s potiskem do práce je rovněž legračním nápadem na poukázání určitých návrhů šéfovi - samozřejmě s podmínkou již vzpomínaného smyslu pro humor Tvého vedoucího. Blíží se firemní večírek nebo charitativní akce organizovaná ve Tvé firmě? Pokud ano, trička s potiskem o práci Vám pomohou ještě více se sblížit s kolektivem. Tímto způsobem vytvoříte zajímavý, i když mnohem volnější než každodenní dress code.

  Kreativní potisky

  Sílou našich triček o práci je nejen jejich dokonalá kvalita, ale i trvalý výrazný potisk. Za tuto část naší práce odpovídají ve větší míře stroje. Žádné zajímavé tričko s potiskem do práce by ale nevzniklo bez lidského faktoru. V tom případě je jím především naše kreativita. Tou sršíme mj. i proto, že v naší vlastní kanceláři panuje skvělá atmosféra. To, jak se cítíme v práci, je určitě jeden z nejdůležitějších aspektů, pokud jde o plnění pracovních povinností. Věříme, že naše trička s potiskem o práci vám pomohou také pozitivně vstoupit do atmosféry panující ve Vaší firmě. Pokud ti žádný z hotových návrhů nevyhovuje, pošli nám svůj a my necháme udělat nejdříve jeho grafickou vizualizaci a poté trička pro Tebe nebo Tvé kolegy z práce.

 • Legendy
 • Polštáře
 • Psi a kočky
na stránku
Zobrazeno 1 – 180 z 438 položek
Zobrazeno 1 – 180 z 438 položek

Fajn mikiny i trička s potiskem

Dámská trika s vtipnými nápisy jsou ideálním nápadem jako dárek pro osobu blízkou. Je tu ale jedna podmínka: obdarovaná osoba by měla mít velký smysl pro humor. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili, že naše návrhy osloví jak ženy, tak i muže s velkým nadhledem. Dámská trička s potiskem jsou ideální ke každ...

Fajn mikiny i trička s potiskem

Dámská trika s vtipnými nápisy jsou ideálním nápadem jako dárek pro osobu blízkou. Je tu ale jedna podmínka: obdarovaná osoba by měla mít velký smysl pro humor. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili, že naše návrhy osloví jak ženy, tak i muže s velkým nadhledem. Dámská trička s potiskem jsou ideální ke každé příležitosti. V zimním období jej lze obléct pod sportovní kabát či bundu v neformálním stylu. Zato v létě již nic nebrání tomu, aby obdarovaná prezentovala každý den jiný nápis na tričku, samozřejmě s velkou porcí humoru. Trička jsou vyrobena ze 100% bavlny, zatímco potisk je proveden metodou sítotisku. Vysoká kvalita triček i mikin zaručuje, že to budou oblíbené prvky Vašeho šatstva na dlouhá léta. Pravidelně používané se nesrazí, ani neroztáhnou. Jsou vždy pohodlné na nošení, bez ohledu na vybranou velikost.

Čas pro tvořivost

Naší specialitou je tvorba kreativních nápisů a potisků na trička, která představí Tvou osobnost a pobaví vše okolo. K výběru jsou trička i mikiny pro ženy i muže, na večírek, rozlučku se svobodou, pro PC experty, kuchaře, mámy, táty, děti a mnoho dalších! Každý si určitě vybere něco pro sebe. Mimo trička se velkou popularitou těší pánské mikiny s potiskem. Připravili jsme rovněž speciální vzory pro ženy. Originální nápis na tričku může dokonale odrážet životní styl nebo současnou náladu nositelky trika. Z obavy o pohodlí všech žen a samozřejmě současně panující trendy, máme v nabídce módně střižená trička, ve kterých se každá představitelka něžného pohlaví bude cítit výjimečně. Pokud máš nápad na kreativní vzor na tričko nebo mikinu, pošli nám jeho návrh! Vytvoříme vizualizaci Tvého nového prvku šatstva, kterou už zanedlouho budeš moci pyšně nosit. Dámské mikiny s potiskem se rovněž zalíbí milovníkům sportovního stylu.

Zobrazit