Trička a mikiny 

Počet produktů: 208

Podkategorie

 • Vtipná
 • Dárek pro rodinu

  Trička s potiskem - dárek ke každé příležitosti

  Začněme od dodatečných vlastností, které prezentují naše příležitostná trička. Jednou z nich je dobrá kvalita díky použití bavlny. Za zmínku stojí také novodobá technika potisku, která zajistí, že se nápis nebo grafika udrží na materiálu po mnoha vypráních a sázíme na to, že majitel trička jej bude nosit pravidelně a doufáme, že se tak bude dít mnoho let. Pokud k tomu dodáme módní a v podstatě nadčasové střihy připravené jak pro dámy, tak pro pány, máme produkt dobré kvality za rozumnou cenu. Většina připravených vzorů může bez problému sloužit jako trička na dárek. Rozhodují o tom nejen příležitosti, které jsme zachytili na grafikách našeho sortimentu, ale také dobrá kvalita provedení.

  Co je pro nás speciální příležitost?

  Tématická trička, která lze nalézt v této sekci jsou spojena s mnoha důležitými příležitostmi, které můžeme slavit spolu se svými nejbližšími přáteli a rodinou. Začněme od nejpopulárnější kategorie, čili narozeninová trička. Ve věku 50 let je čas přiznat si, že celou dobu se pracovalo na svém vzhledu a ve věku 40, že nám je sotva 18 a máme 22-roční zkušenost. Na Den Matek jsme také připravili dokonalá trička jako dárek se Supermámou. V našem sortimentu lze nalézt i Supertátu či Superbabičku. Další tématická trička byla připravena na rozlučkové večírky. Pánové mají šanci pomocí našich triček ukázat, jak důležitou roli v jejich životě hraje tchýně. Některá tématická trička dostupná v našem obchodě můžeme zosobnit na přání zákazníka dodáním vybraného jména do hotového motivu. Poté budou trička skvělým dárkem. Příležitostná trička je kategorie, ve které si každý náš zákazník lehce najde něco pro sebe a své nejbližší.

 • I love

  Ideální trička na Valentýna.

  Tričko s potiskem na Valentýna se hodí každému, nehledě na to, zda už má svou druhou polovičku nebo ji právě hledá. Všechno záleží na tom, jaký vzkaz bude umístěny na Tvém tričku. Správné tričko na Valentýna Ti pomůže najít správnou ženu a správně vybírat mezi mnoha zainteresovanými, když bude jasným důkaz, že jsi skutečným alfa samcem. Možná chceš oslovit správnou ženu nejen sentimentálně, ale rovněž materiálně? V tom případě navrhujeme nápis "Make love and cash".

  Rovněž pro ženskou část naší klientely jsme připravili ty správné a dobře střižené. Zdůrazni ženské výhody pomocí trička na Valentýna. S potiskem, který dokonale oddá Tvůj charakter, výhody či záměry máš značně větší šance na nalezení partnera splňujícího Tvá očekávání. Oddělenou kategorií pro odvážné páry jsou trička s potiskem "sex", který navazuje rovněž na fyzické aspekty lásky. Bude to rovněž dobrá alternativa pro osoby s pikantním smyslem pro humor.

  Pomůžeme říct Tobě blízké osobě, že je pro Tebe důležitá!

  Nicméně, trička na Valentýna mohou být také použita k vyjádření pocitů, nakonec to je především svátek zamilovaných. Pokud slova, která vyjadřujete, a vaše jednání nevyjadřují tolik, kolik chcete každý den, zkuste je doplnit pomocí vhodného trička. Valentýn je přece dokonalým momentem k vyjadřování pocitů na více, tak neohraných způsobů.

  Náš návrh pro Tebe je zosobněný potisk. Nakonec to Ty víš nejlépe, která slova a symboly nejlépe pomohou vzkázat milované osobě, že je pro Tebe důležitá. Pokud se znáte dlouho, máte svůj vlastní kód, hesla, gesta a symboliku, které porozumíte jedině Vy, navrhni s naší pomocí své vlastní tričko na Valentýna. Zašli nám koncept a my se postaráme o neohraný motiv a přeneseme jej na tričko. Dokonalý materiál a kvalita potisku pak budou důkazem vaší lásky po mnoho let.

 • Meme
 • Sex
 • Love & Pro páry

  Mikiny a trička pro páry se skvěle hodí k různým příležitostem, např. zasnoubení. Podobná trička a zábavné nápisy pobaví na akcích jako rozlučky se svobodou. Musíme přiznat, že je to jedna z nejlepších sekcí našeho internetového obchodu, a trička s potiskem pro zamilované se opravdu hodně prodávají. A asi by se neměl nikdo divit - zamilovaných přece nikdy nechybí ;)

  Nezapomeňte, že trička pro páry to není oblečení jen pro zamilované páry - v našem internetovém obchodě najdete rovněž trička pro čerstvé rodiče a jejich děti. Vtipné tričko, které by nemělo chybět na prvních setkáních dítěte s rodinou zaručuje výbuchy smíchu ;) Je to také skvělý návrh na focení s dítětem do rodinného alba. Více najdete ve speciální sekci trička pro mámy a táty. Pokud se náhodou budete ve velkém fotit do rodinného alba - trička pro páry s potiskem také najdete! Doporučujeme ;) Pamatujte, že již od 1000 Kč Vám vybraná trička pošleme zdarma!

  Máte nápad na vlastní trička?

  Pro páry, které chtějí mít trička se svou vlastní grafikou či textem rovněž máme dobrou zprávu - pro naše zákazníky taková trička vyrábíme. Disponujeme novodobou technikou, díky které tiskneme nápisy či grafiku vysoké kvality na materiál. Mějte na paměti, že si nemusíte vybírat ze vzorů z našeho obchodu - rádi pro Vás vyrobíme také jiné modely triček (např. polo) nebo mikin. Trička pro páry s potiskem jsou naší specialitou. Čekáme na Tvou objednávku již dnes!

 • Ostatní
 • Trička bez potisku
 • VÁŠ TEXT
 • Králové a Královny

  Darujte své drahé polovičce něco neobvyklého.

  Králové a královny se rodí v každém ročním období - jak v létě, kdy se nosí volná a lehká trička, tak později na podzim a v zimě, kdy se hodí teplá mikina s kapucí. Nehledě na to, kdy slavíš narozeniny, najdeš v té kategorii oděv vhodný pro Tvůj ušlechtilý původ.

  Dokonce i v královských rodinách se objevují opravdoví spáči. Jsme připraveni i na tuto skutečnost. Seznam se s pohodlnými polštáři s potiskem, které šijeme právě pro ně. Potřebuješ dárek pro kluka - krále spánku nebo jde o dárek pro ženu - spící královnu po tvém boku? Nezklameme ani fandy sportu s modrou krví. Pro ně jsme umístili výrazné nápisy týkající se královského původu na sportovní trička v místě obvykle zarezervovaném pro příjmení. Pod ním je jasná věc číslo jedna - aristokratům přece patří prvenství.

  Tričko pro přítele vyjádří více než tisíc slov.

  Nebo co takhle skromným tričkem s potiskem obdarovat sám sebe? Osobně nemáme nic proti. Sebevědomí je cítění vlastních hodnot, které se hodí v životě, ve společenských a partnerských kontaktech. Možná to není ideální oděv na první rande, ale na další setkání se hodí. Koneckonců, je nejlepší, abyste to udělali hned a nenechali svému budoucímu partnerovi pochybnosti. Zkrátka aby věděl, s čím má počítat.

  Tričko s potiskem je rovněž dokonalým dárkem pro přítele. Ačkoli mnoho televizních reklam přesvědčuje o produktech, které vyjadřují více než tisíc slov, podle našeho názoru bude optimální jedna, ale konkrétní věta. Obdaruj tak blízkou osobu jedním z našich královských triček či jednou za našich mikin s potiskem nebo navrhni vlastní koncept, který pro Vás zrealizujeme. Nakonec, Váš kamarád, kamarádka či partner si zaslouží vynalézavost a kreativitu při vytváření nezapomenutelného daru pro něj.

 • Práce

  Pro zaměstnance máme také něco speciálního

  Nehledě na to, v jakém oboru děláš, si určitě najdeš něco pro sebe. Konec konců některé zábavné situace spojené s prací se stávají v každé branži. Tričko s potiskem do práce s sebou obvykle nese dost univerzální poslání - např. s přimhouřenýma očima vyjadřuje náš postoj ke každodenním povinnostem. Samozřejmě se potisky tohoto typu hodí jen v situaci, kdy má náš šéf smysl pro humor. Tak je to právě v naší firmě, proto se nemuseli návrháři držet s fantazií na uzdě a připravili něco extra také pro Tebe.

  Tričko s potiskem do práce je také skvělý dárek pro kolegu z kanceláře. Pokud se ve Vašem týmu blíží něčí narozeniny a nemáte ponětí, čím kolegu obdarovat - zde najdete odpověď. Tričko s potiskem do práce je rovněž legračním nápadem na poukázání určitých návrhů šéfovi - samozřejmě s podmínkou již vzpomínaného smyslu pro humor Tvého vedoucího. Blíží se firemní večírek nebo charitativní akce organizovaná ve Tvé firmě? Pokud ano, trička s potiskem o práci Vám pomohou ještě více se sblížit s kolektivem. Tímto způsobem vytvoříte zajímavý, i když mnohem volnější než každodenní dress code.

  Kreativní potisky

  Sílou našich triček o práci je nejen jejich dokonalá kvalita, ale i trvalý výrazný potisk. Za tuto část naší práce odpovídají ve větší míře stroje. Žádné zajímavé tričko s potiskem do práce by ale nevzniklo bez lidského faktoru. V tom případě je jím především naše kreativita. Tou sršíme mj. i proto, že v naší vlastní kanceláři panuje skvělá atmosféra. To, jak se cítíme v práci, je určitě jeden z nejdůležitějších aspektů, pokud jde o plnění pracovních povinností. Věříme, že naše trička s potiskem o práci vám pomohou také pozitivně vstoupit do atmosféry panující ve Vaší firmě. Pokud ti žádný z hotových návrhů nevyhovuje, pošli nám svůj a my necháme udělat nejdříve jeho grafickou vizualizaci a poté trička pro Tebe nebo Tvé kolegy z práce.

  Pracovní košile jsou v posledních měsících hitem. Teší se oblibou ve všech profesích. Nejčastěji se objednávají jako dáreček, ale nejen to. Mnoho lidí je kupuje pro sebe, aby ukázali, kým jsou v každý všední den a v jakých sférách života mají nejvíce zkušeností. Naše tisknuté trička jsou vhodné díky svému designu pro všechny příležitosti, na procházky, párty nebo setkání s přáteli.

 • Polštáře
 • Hobby
 • Ponožky
 • Narozeniny
 • Vzory pro ženy
 • Vzory pro muže
 • Ostatní
na stránku
Zobrazeno 1 – 27 z 208 položek
Zobrazeno 1 – 27 z 208 položek

Fajn mikiny i trička s potiskem

Dámská trika s vtipnými nápisy jsou ideálním nápadem jako dárek pro osobu blízkou. Je tu ale jedna podmínka: obdarovaná osoba by měla mít velký smysl pro humor. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili, že naše návrhy osloví jak ženy, tak i muže s velkým nadhledem. Dámská trička s potiskem jsou ideální ke každ...

Fajn mikiny i trička s potiskem

Dámská trika s vtipnými nápisy jsou ideálním nápadem jako dárek pro osobu blízkou. Je tu ale jedna podmínka: obdarovaná osoba by měla mít velký smysl pro humor. Vynakládáme veškeré úsilí, abychom zajistili, že naše návrhy osloví jak ženy, tak i muže s velkým nadhledem. Dámská trička s potiskem jsou ideální ke každé příležitosti. V zimním období jej lze obléct pod sportovní kabát či bundu v neformálním stylu. Zato v létě již nic nebrání tomu, aby obdarovaná prezentovala každý den jiný nápis na tričku, samozřejmě s velkou porcí humoru. Trička jsou vyrobena ze 100% bavlny, zatímco potisk je proveden metodou sítotisku. Vysoká kvalita triček i mikin zaručuje, že to budou oblíbené prvky Vašeho šatstva na dlouhá léta. Pravidelně používané se nesrazí, ani neroztáhnou. Jsou vždy pohodlné na nošení, bez ohledu na vybranou velikost.

Čas pro tvořivost

Naší specialitou je tvorba kreativních nápisů a potisků na trička, která představí Tvou osobnost a pobaví vše okolo. K výběru jsou trička i mikiny pro ženy i muže, na večírek, rozlučku se svobodou, pro PC experty, kuchaře, mámy, táty, děti a mnoho dalších! Každý si určitě vybere něco pro sebe. Mimo trička se velkou popularitou těší pánské mikiny s potiskem. Připravili jsme rovněž speciální vzory pro ženy. Originální nápis na tričku může dokonale odrážet životní styl nebo současnou náladu nositelky trika. Z obavy o pohodlí všech žen a samozřejmě současně panující trendy, máme v nabídce módně střižená trička, ve kterých se každá představitelka něžného pohlaví bude cítit výjimečně. Pokud máš nápad na kreativní vzor na tričko nebo mikinu, pošli nám jeho návrh! Vytvoříme vizualizaci Tvého nového prvku šatstva, kterou už zanedlouho budeš moci pyšně nosit. Dámské mikiny s potiskem se rovněž zalíbí milovníkům sportovního stylu.

Zobrazit