Kategorie

3 nejlepší tipy na dárky pro rok 2023

Zveřejněno: 2023-01-13 10:31:30
Kategorie:

Nový rok se sotva překulil a už máme za sebou první měsíc. Dávno už vyhasly všechny ohňostroje a dávno máme po dovolené. Někteří si dopřejí trochu tepla ještě v zimních měsících, ale zatím vyhlížíme jaro, děti vysvědčení a někteří možná také tipy na dárky pro své blízké. V tomhle článku vám přinášíme ty nejvíc top dárky pro letošní rok, rok 2023. Kterépak že to budou?

Něco praktického hned na začátek

Možná, že nejste milovníkem praktických dárků, ale tenhle vás rozhodně osloví. Ženy kupříkladu poměrně nerady dostávají kuchyňské vybavení, vybavení do domácnosti i nejlepší novinky ze světa vysavačů. Přiznejme si, že tohle jednoduše je sice praktický dárek, ale nikoli příliš vhodný. S něčím takovým bychom ale na vás rozhodně nevyrukovali!

Tenhle dárek je už v naší nabídce stálicí a klasikou, která se líbí naprosto všem, bez rozdílu věku, pohlaví, nebo zálib. Designový hrnek s potiskem rozhodně potěší úplně každého, obzvlášť tehdy, pokud na sobě nese vtipný motiv, jako třeba tento. Hrneček s potiskem pro čerstvé šedesátníky se hodí jak pro vašeho tátu, tak ale třeba i pro kamaráda nebo pro kolegu. Šedesát let přece není žádný věk, natož, když jsou všechny součástky ještě původní a perfektně fungují!

60 let a stále v původních dílech - hrnek s potiskem

Zástěra pro milovníky a milovnice vaření

Někteří kuchyňské experimenty milují a vaření je pro ně způsobem odpočinku a meditace. Neustále zkoušejí nové recepty, vymýšlejí inovace a zdokonalují se. Při práci v kuchyni je ale zapotřebí toho správného oblečení. K udržení čistoty a stylu, ať už v kuchyni nebo třeba při venkovní grilovačce, vám pomůže tahle super stylová zástěra! Jednoduchý minimalistický design s čárovým kódem a změnou prvního čísla na 4 se hodí jako dárek pro ty, které nově vítáme mezi čtyřicátníky! Pro pány i pro dámy, jednoduše objednáte už nyní online!

Změna kódu prvního čísla na

Bez trička s potiskem ani ránu

Trička s potiskem jsou v naší nabídce klasikou, která nikdy nezklame. Tohle tričko je konkrétně určeno pro ty pány, jejich rokem narození se stal rok 1973 a v letošním roce tedy oslaví krásných padesát let! Oslavte narozeniny legendy a věnujte mu tričko s originálním designem! Jedinečné dárky včetně tohoto trička u nás nakoupíte jednoduše online – nenechte si ujít příležitost, taková jinde nenajdete! Letošní rok teprve začíná, ale dárky s potiskem můžete zakoupit už nyní.

1973 Narození legendy 50 let - pánské tričko s potiskem

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)