Kategorie

Dejte svojí mámě speciální dárek!

Zveřejněno: 2023-04-12 12:48:58
Kategorie:

Svátek matek se blíží mílovými kroky a my jako vždy začínáme pomalu a jistě propadat beznaději, jaký dárek naší máme pořídit. Aby byl pěkný, stylový, moc nás nestál, ale dal jí najevo, jak moc ji milujeme. Nenechávejte nákup dárku pro vaši mámu na poslední chvíli a vyberte si v klidu dárek už nyní! Přinášíme vám pár tipů, které vás mohou inspirovat :)

Dárečky ke Dni matek

Každý ví, že Den matek se slaví druhou neděli v květnu. Máte tedy na výběr dárku ještě nějaký čas, ale lépe je vždycky nečekat až na poslední chvíli a raději si dopředu promyslet, jaký dárek pro mámu by to měl být tentokrát. Květiny, čokoláda nebo snad víno? To už je přece ohrané, přiznejte si, že tohle jí věnujete každý rok, a i když květinou rozhodně nic nezkazíte, přece jen by to chtělo něco navíc. Vybrat si můžete i z našich tipů!

Moje děti mají super mámu - dámské tričko s potiskem

Doplněk do kuchyně

Některé mámy jsou excelentní kuchařky. A spoustu dalších vaření baví. Pak je jistě čas s trávený v kuchyni nutno učinit co nejpříjemnějším. Co třeba pro tentokrát vybrat designovou kuchyňskou zástěru s potiskem pro vaši šéfkuchařku mámu? Nebo jí nechte vyrobit krásné gravírované dřevěné kuchyňské prkénko, třeba rovnou s vaší společnou fotografií!

Polštářek

Jako vážně, ptáte se? No jasně! Třeba vaše máma ráda čte, nebo plete, to už je jedno. Každopádně ale při tomhle koníčku potřebuje pohodlí, nemyslíte? Takový měkoučký polštářek se hodí vždycky, ať už do křesla k televizi nebo třeba do postele. Stylový potisk mámě na míru pak zaručí minimálně jednu slzu dojetí :)

Její veličenstvo máma - polštář s potiskem

Tričko

No, těch už má plnou skříň, říkáte si… Možná ano, ale takové tričko, jako nabízíme v našem e-shopu, ještě určitě nemá. Dokonale padnoucí střih, různé barvy a stovky rozličných motivů, z toho určitě vyberete takové, které bude vaší mámě dobře pasovat! Vybírejte třeba z motivů přímo určených pro mámy a dejte jí tak najevo, jak moc ji máte rádi a že pro vás hodně znamená! A pokud byste chtěli něco opravdu speciálního, nechte si vytvořit tričko přesně na míru, třeba podle vaší fotografie. Realizujeme potisk již od jednoho kusu, tak nás neváhejte kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc!

Související produkty

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)