Kategorie

Teplá mikina s potiskem pro chladné dny

Zveřejněno: 2021-10-25 09:13:21
Kategorie:

Podzim nastoupil v plné síle. Stromy zbarvily svoje listí a vítr se prohání každou skulinou. Teploty rapidně klesají a my u šálku horké čaje už jen vzpomínáme na horké letní dny. Občas vás také dostihne podzimní deprese, že je všechno marné a nenávratně pryč? Nepodléhejte tomu a vrhněte se podzimu vstříc! Stačí se přece pohodlně a teple obléct! I na podzimu se dá najít spoustu krásných chvilek, tak si je užijte stylově v našich mikinách s potiskem!

Vybírat je určitě z čeho, naše nabídka mikin je velmi široká. Pár věcí ale mají společných – mají moderní střih s kapucí, jsou maximálně pohodlné, hřejivé a nesmí chybět ve vašem šatníku! A přidáváme i pár konkrétních tipů, pojďme na ně!

Kluk se neptá

Jak to myslíme? Narážíme na úplně klasickou situaci, kdy je dámě našeho srdce zima. Jakožto gentlemani pánové půjčují dívce svou mikinu. A přesně na to jsme zacílili potisk u téhle super mikiny. Pánové, je to jen na vás!

Kluk se neptá, kluk půjčuje mikinu - pánská mikina s potiskem

Královny se rodí v určitou dobu

Jestli chcete podarovat svou drahou polovičku, není lepší dárek, než tahle krásná dámská mikina s potiskem měsíce, ve kterém se narodila. Královny se tak vždy rodí v měsíci, který potřebujete – stačí zvolit ten správný!

Znamení zvěrokruhu

Další kousek pro něžnější polovinu lidstva, který dozajista ocení. Jedná se o mikinu s potiskem znamení zvěrokruhu, což nejednu dámu potěší! Dámský střih se postará o dokonalou siluetu i pohodlí!

Jsem štír - dámská mikina s kapucí

Povolání

Skvělý tip na dárek třeba pro kolegu z práce, ať už pracujete kdekoli. Můžete tak vybrat mikinu s potiskem pro elektrikáře, skladníky, nebo třeba doktory. Všem určitě uděláte radost tímhle originálním dárkem, vybírejte z několika velikostí!

A co hobby?

Ano, i na to jsme pamatovali. Spoustu mikin jsme připravili pro rybáře, ale také pro ty, kteří holdují mnoha dalším koníčkům. Není lepšího oblečení pro volný čas, než pohodlná mikina s designovým (třeba i vtipným) potiskem. Super dárek pro kamarády!

Vlastní jedinečný potisk

Pro ty, kteří by snad nemohli vybrat „to pravé ořechové“, jsme přichystali možnost výběru – svůj vlastní potisk! Navrhněte si svou mikinu sami nebo vytvořte dárek pro své blízké přímo na míru! Pokud si nebudete vědět rady, dejte nám vědět, rádi vám se vším pomůžeme. Užijte si podzim stylově v super mikině s potiskem, se kterým zazáříte!

Všichni se rodí stejní - rybář - pánská mikina s potiskem

Související produkty

Sdílet tento obsah

Přidat komentář

 (s http://)